BOSCH din 0 242 240 593: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Bujie producători
BOSCH Bujie cumpără ieftin la Rexbo
Bujii Deschidere: 16 BOSCH 3165143134443 magazin online

BOSCH Bujii Deschidere: 16 Nichel
Numarul articolului: 0 242 240 593

Bujii 3165143134443: evaluare
Recenzii (0)
  • Deschidere cheie: 16
  • Gama de produse: Nichel
  • Filet exterior [mm]: 14
  • Lungime filet [mm]: 19
  • pozitia scanteii (mm): 3
  • Pas filet [mm]: 1,25
  • Distanta dintre electrozi [mm]: 0,8
  • Moment strangere [Nm]: 28
  • Numar poli: 1
  • Unghi de tragere [grade]: 90
  • Numar motor TECDOC: GMA
  • Conditie: Nou
19,19 RON Salvează: 15%
16,31 RON
incl. 19% TVA,
Livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • De la numar serie sasiu: 00800001
  • Pana la numar serie sasiu: YD 471564
  • Pana la numar motor: 14159540
  • Cod motor: N9F<DL20 DOHC EFI>
  • Tip model: <Sierra 2.0 XR4i>
  • Tip catalizator: pentru vehicule cu catalizator
  • Tip combustibil: CNG/LPG
  • Echivalenta: LA-HM1
  • Articol completare/Info suplimentar 2: Distanta dintre electrozi trebuie reglata pt. func. pe gaz
  • Alte detalii
  • Producători: BOSCH
  • Tip: Bujii
  • EAN: 3165143134443
BOSCH 3165143134443

BOSCH Bujii 3165143134443 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
AUDI 101000004AA
AUDI 101000017AA
BOSCH 13
BOSCH BlisterN12FR6DC
BOSCH FR6D
BOSCH FR6DC
BOSCH Set40242240850
CITROËN 596004
CITROËN 59625N
CITROËN 59626G
CITROËN 5962A2
CITROËN 5962A9
CITROËN 5962C4
CITROËN 5962C5
CITROËN 5962C9
CITROËN 5962G2
CITROËN 5962G4
CITROËN 5962K1
CITROËN 5962K6
CITROËN 5962N0
CITROËN 5962R0
CITROËN 5962R4
CITROËN 5962X2
CITROËN 5962X9
CITROËN 91509266
CITROËN 96009087
CITROËN 96024607
CITROËN 9607016480
CITROËN 96115813
CITROËN 97537377
CITROËN CF10
CITROËN MDF000006C
CITROËN MKP00096
FIAT 5894586
FIAT 71711807
FIAT 7565853
FIAT 7698212
FIAT 77603384
FIAT 7GYSSR
FIAT 9602460780
FIAT K9602460780
FORD 5099295
FORD 5099832
FORD 5099948
FORD 6080256
FORD 800F12405BA
FORD 81OF12405AAA
FORD 81SF12405BA
FORD 85SF12405DA
FORD 88SF12405BB
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Bujii producători
BERU Z1
BERU Z52
BERU Z193
BERU Z24
NGK 2078
NGK 2848
NGK 3330
NGK 3783
NGK 4856
NGK 5637
NGK 6895
NGK 6962
NGK 7811
BOSCH 0 242 240 528
BOSCH 0 242 240 593
DENSO IK20
DENSO K20PR-U
DENSO K20TT
DENSO K22PB
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20R-U
DENSO Q20TT
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062000739304
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110250312
MAGNETI MARELLI 062110280312
MAGNETI MARELLI 062120040312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13449
FEBI BILSTEIN 13450
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
CORTECO 20015465B
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0013
VEMO V99-75-0014
TOPRAN 107 127
VALEO 246196
VALEO 246895
VALEO 246851
VALEO 246892
DENSO K20PBR
BOSCH 0 241 240 609
CHAMPION OE094/T10
CHAMPION OE014/T10
CHAMPION OE015/T10
NGK 3678
CORTECO 12001177B
DENSO IK20TT
CHAMPION OE002
STARK SKSP-1990002
DT 4.67509
RIDEX 686S0003
MAGNETI MARELLI 062000773304
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
Alternative recomandate
Feed-back client pentru BOSCH Bujii 0 242 240 593
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Bujii 3165143134443
(0)
4 Recenzii Bujii 3165143134443
(0)
3 Recenzii Bujii 3165143134443
(0)
2 Recenzii Bujii 3165143134443
(0)
1 Recenzii Bujii 3165143134443
(0)