BOSCH din 0 986 479 677: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Discuri de frână producători
BOSCH Discuri de frână cumpără ieftin la Rexbo
Disc de frână Ř: 272mm, plin, Ř: 272mm, uns BOSCH 4047024749801 magazin online

BOSCH Disc de frână Ř: 272mm, plin, Ř: 272mm, uns
Numarul articolului: 0 986 479 677

Disc de frână 4047024749801: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: puntea spate
  • Diametru [mm]: 272
  • Tip disc frâna: plin
  • Diametru de centrare [mm]: 65
  • Numar gauri: 9
  • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 112
  • Grosime disc frâna [mm]: 10
  • Suprafata: uns
  • Grosime minima [mm]: 8
  • Înaltime [mm]: 48,3
  • indeplineste normele ECE: ECE-R90
  • Diametru gaura pana la [mm]: 15,3
  • Perforat: nu
  • Conditie: Nou
153,43 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Tip autovehicul: <162>
  • pentru codul seriei de modele: 1K2
  • Cod motor: BHD
  • Ampatament: ampatament lung
  • osie: Punte multibraț
  • Instalație de frânare: Nu pentru disc frana carbon-ceramica
  • pt. cod original (OE): 2587070
  • Alte detalii
  • Producători: BOSCH
  • Tip: Disc de frână
  • EAN: 4047024749801
BOSCH 4047024749801

BOSCH Disc de frână 4047024749801 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
AUDI 1K0615601AA
AUDI 5Q0615601D
AUDI 6R0615601
BOSCH BD1515
BOSCH E190R02C03550231
FORD 2587070
SEAT 1K0615601AA
SEAT 5Q0615601D
SEAT 6R0615601
SKODA 1K0615601AA
SKODA 5Q0615601D
SKODA 5QD615601
SKODA 6R0615601
VW 1K0615601AA
VW 5Q0615601D
VW 5QD615601
VW 6R0615601
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Disc de frână producători
FERODO DDF1895
BOSCH 0 986 479 677
VAICO V10-40086
ZIMMERMANN 600.3241.20
NK 2047137
ATE 24.0110-0356.1
BREMBO 08.B413.10
LPR A1038P
NK 3147137
FEBI BILSTEIN 36128
TRISCAN 8120 291043C
BREMBO 08.B413.11
ABE C4A022ABE
DELPHI BG4324
TRW DF7911
sbs 18153147137
OPTIMAL BS-8784
OPTIMAL BS-8784C
STARK SKBD-0020347
MAPCO 45837
MINTEX MDC2205
TEXTAR 92224903
A.B.S. 18117
BLUE PRINT ADV184326
LPR A1038PR
JURID 562614JC
BOSCH 0 986 479 C20
BREMBO 08.B413.1X
MAPCO 47901
METELLI 23-1248C
VALEO 197544
RIDEX 82B0342
FERODO DDF1895C-1
METZGER 6110108
FREMAX BD-5637
DELPHI BG4324C
REMSA 61340.00
TOPRAN 114 027
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.269
KAMOKA 103171
MEYLE 115 523 0012/PD
JP GROUP 1163205200
AUTOMEGA 120017220
MAXGEAR 19-2018
MAXGEAR 19-2018MAX
MAXGEAR 19-2018SPORT
ATE 24.0310-0356.1
MASTER-SPORT 24011003561-PCS-MS
SWAG 30 93 6128
MAGNETI MARELLI 360406107800
MAGNETI MARELLI 360406107801
ZIMMERMANN 600.3241.52
KRAFT 6050262
SASIC 6106180
ROADHOUSE 61340.00
HELLA 8DD 355 116-971
HELLA PAGID 8DD 355 116-971
BRAXIS AE0071
DENCKERMANN B130295
OPEN PARTS BDA2539.10
QUINTON HAZELL BDC5994
OPEN PARTS BDR2539.10
FTE BS7322
FTE BS7322B
FERODO DDF1895C
TRUSTING DF1433
Dr!ve+ DP1010.11.0318
MOTAQUIP LVBD1630
CHAMPION 562614CH
MINTEX MDC2205C
JP GROUP 1163208000
BRECK BR 071 SA100
RAICAM RD01188
VIKA 66151595801
ROTINGER RT 1915-GL T5
QUARO QD4597
MASTER-SPORT 24011003561SEL-PCS-MS
MASTER-SPORT 24011003561SER-PCS-MS
MAGNETI MARELLI 360406107802
MAGNETI MARELLI 361302040367
DJ PARTS BD2150
MAPCO 45837C
JURID 563255JC
FERODO DDF2691C
ASHIKA 61-00-0901
MASTER-SPORT 24011003561PR-PCS-MS
JAPKO 610901
SAMKO A1038P
SAMKO A1038PR
MASTER-SPORT 201003560
TOMEX brakes TX 72-45
VAICO V10-6625
VAICO V10-6744
ASHIKA 61-00-0901C
JAPKO 610901C
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310806
VALEO 672627
FTE 9072060
ZEKKERT BS-5116B
ProfiPower 3B2006
JPN 40H9015-JPN
KAVO PARTS BR-10052-C
AISIN X6R900S
ABE C4A022ABE-P
MAPCO 47629
MTR 12135667
BREMBO 08.B413.75
MASTER-SPORT 201053560
BREMBO KT 08 025
QUARO QD4597HC
SKF VKBD 90041 S2
ABAKUS 231-04-011
IAP QUALITY PARTS 709-50032
BREMBO 08.B413.11-P 85 114
STARK SKBK-1090092
ABE C4W014ABE
VAICO V10-80084
METELLI 23-0889C
ABE C4W012ABE
LPR A1003P
BREMBO 08.9502.10
BREMBO 08.9502.11
BREMBO RD.178.000
MAGNETI MARELLI 360406050701
TEXTAR 92120900
TEXTAR 92120903
LPR A1003PR
BREMBO 08.9502.1X
MAGNETI MARELLI 361302040115
MASTER-SPORT 24011002771-PCS-MS
HELLA 8DD 355 109-601
HELLA PAGID 8DD 355 109-601
MINTEX MDC1640C
DON PCD10012
ROTINGER RT 1477-GL T5
QUARO QD3955
STARK SKBD-0023874
MAGNETI MARELLI 360406050702
TOMEX brakes TX 70-29
BREMBO 08.9502.75
MASTER-SPORT 24011002771PR-PCS-MS
DELPHI BG5019C
SAMKO A1003P
SAMKO A1003PR
QUARO QD3955HC
JPN 40H9011-JPN
BREMBO 59.E114.09
NK 204760
NK 314760
ZIMMERMANN 100.3371.20
A.B.S. 18427
TEXTAR 92292003
MINTEX MDC2800C
SASIC 6106357
BREMBO 08.B413.21
HELLA 8DD 355 126-631
HELLA PAGID 8DD 355 126-631
DELPHI BG4975C
NK 3147172
RAICAM RD01500
Alternative recomandate
Feed-back client pentru BOSCH Disc de frână 0 986 479 677
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Disc de frână 4047024749801
(0)
4 Recenzii Disc de frână 4047024749801
(0)
3 Recenzii Disc de frână 4047024749801
(0)
2 Recenzii Disc de frână 4047024749801
(0)
1 Recenzii Disc de frână 4047024749801
(0)