BOSCH din 0 986 478 624: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Disc frana producători
BOSCH Disc frana cumpără ieftin la Rexbo
Disc frana Ř: 288mm, ventilat, Ř: 288mm, acoperit (cu un strat protector), cu suruburi BOSCH 3165141106787 magazin online

BOSCH Disc frana Ř: 288mm, ventilat, Ř: 288mm, acoperit (cu un strat protector), cu suruburi
Numarul articolului: 0 986 478 624

Disc frana 3165141106787: evaluare
Recenzii (0)
  • Diametru [mm]: 288
  • Tip disc frâna: ventilat
  • Diametru de centrare [mm]: 67
  • Numar gauri: 5
  • An fabricatie pana la: 05/1997
  • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 112
  • Grosime disc frâna [mm]: 24,9
  • Suprafata: acoperit (cu un strat protector)
  • Grosime minima [mm]: 22,4
  • Înaltime [mm]: 46,9
  • Procesare: aliat/cementat
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu suruburi
  • indeplineste normele ECE: ECE-R90
  • Diametru gaura pana la [mm]: 13,2
  • Conditie: Nou
137,18 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Pana la numar serie sasiu: F 151908
  • Numar sasiu: 210.217
  • Cod motor: OM 646.962<DE 22 LA>
  • Partea de montare: punte fata
  • Dinamica frânare/conducere: pentru vehicule fara ESP
  • Echipament vehicul: pt. veh. fara pachet sport AMG
  • Articol extins/Informatii de extindere: cu acceasorii
  • Numar componente: 806
  • nu pentru Numar componente: 805
  • Alte detalii
  • Producători: BOSCH
  • Tip: Disc frana
  • EAN: 3165141106787
BOSCH 3165141106787

BOSCH Disc frana 3165141106787 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
BOSCH BD542
MERCEDES-BENZ 2034210312
MERCEDES-BENZ 2104210712
MERCEDES-BENZ 2104212412
MERCEDES-BENZ A2034210312
MERCEDES-BENZ A2104210712
MERCEDES-BENZ A2104212412
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Disc frana producători
MAPCO 47804
MAPCO 47805
DELPHI BG3240
LPR M2601V
QUINTON HAZELL BDC4539
Barum BAR25110
ATE 24.0125-0110.1
ATE 24.0325-0110.1
VALEO 186864
BOSCH 0 986 478 624
TEXTAR 92105900
FERODO DDF1135
BREMBO 09.6845.11
BREMBO 09.6845.75
BREMBO 09.8411.11
BREMBO 09.8411.75
ZIMMERMANN 400.1435.20
ZIMMERMANN 400.1435.52
METZGER 24903 V
FEBI BILSTEIN 18886
NK 203332
NK 343332
MAPCO 15795
MEYLE 015 521 2035
TRW DF2779
TRW DF4180
VAICO V30-80034
VAICO V30-80042
TOPRAN 400 856
ABE C3M010ABE
BREMBO FS.115.000
BREMBO FS.066.000
BREMBO FD.066.000
BREMBO FD.115.000
NK 313332
LEMFÖRDER 30971 01
LEMFÖRDER 13504 03
VALEO 186467
JURID 562013JC
TRISCAN 8120 23133C
OPTIMAL BS-4950C
STARK SKME-2020
FERODO DDF1135C-1
BREMBO 09.8411.10
FERODO DDF1135-1
OPTIMAL BS-4950
OPTIMAL BS-7400
OPTIMAL BS-7400C
MAPCO 47804HPS
MINTEX MDC852
TEXTAR 92072505
TEXTAR 92105903
LPR M2601VR
A.B.S. 16448
FREMAX BD-0410
KAMOKA 1031634
BREMBO 09.8411.1X
METELLI 23-0701C
DELPHI BG3240C
MAGNETI MARELLI 360406006300
MAGNETI MARELLI 360406006301
MAGNETI MARELLI 360406006900
MAGNETI MARELLI 360406006901
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.35.027
RIDEX 82B0021
METZGER 6110024
STARK SKBK-1090076
STARK SKBK-1090091
JP GROUP 1363101900
JP GROUP 1363101909
REMSA 6751.10
REMSA 8445.02
REMSA 8768.00
FRIGAIR DC06.101
MAGNETI MARELLI 361302040194
STARK SKBK-1090302
STARK SKBK-1090303
BOSCH 0 986 479 R69
MEYLE 083 521 2035/PD
SWAG 10 91 8886
MAPCO 15795C
MAXGEAR 19-0725
MAXGEAR 19-0725MAX
MAXGEAR 19-0725SPORT
MASTER-SPORT 24012501101-PCS-MS
MASTER-SPORT 24012501101-SET-MS
PROFIT 5010-0817
KRAFT 6041170
SASIC 6106109
ROADHOUSE 6751.10
HELLA 8DD 355 107-481
HELLA 8DD 355 127-551
TEXTAR 92105905
TEXTAR 92287705
DENCKERMANN B130354
DJ PARTS BD1135
QUINTON HAZELL BDC6074
KAWE BDRS1314.25
BRECK BR 349 VA100
FTE BS4539
FTE BS4539B
BSG BSG 60-210-033
FERODO DDF1135C
Dr!ve+ DP1010.11.0833
MINTEX MDC2767
ROTINGER RT 2912
VAICO V30-90002
HELLA 8DD 355 125-541
CHAMPION 562013CH
MINTEX MDC852C
JP GROUP 1363106600
BLUE PRINT ADU174311
ROTINGER RT 2912-GL T5
QUARO QD3196
ZIMMERMANN 400.1435.53
MAGNETI MARELLI 360406006305
MAGNETI MARELLI 360406006902
MAGNETI MARELLI 360406006905
MAGNETI MARELLI 361302040364
OPTIMAL BS-7400HC
MAPCO 47805HPS
EBC Brakes D885
STARK SKBD-0024092
ASHIKA 60-00-0510
JAPKO 600510
MASTER-SPORT 24012501101PR-PCS-MS
SAMKO M2601V
SAMKO M2601VR
TOMEX brakes TX 71-06
AIC 51318
AIC 53648
ASHIKA 60-00-0510C
JAPKO 600510C
QUARO QD3196HC
ProfiPower 3B1051
Alternative recomandate
Feed-back client pentru BOSCH Disc frana 0 986 478 624
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Disc frana 3165141106787
(0)
4 Recenzii Disc frana 3165141106787
(0)
3 Recenzii Disc frana 3165141106787
(0)
2 Recenzii Disc frana 3165141106787
(0)
1 Recenzii Disc frana 3165141106787
(0)