CASCO din CWM40112AS: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Motoras stergator de parbriz producători
CASCO Motoras stergator de parbriz cumpără ieftin la Rexbo
Motor stergator 12V, fata CASCO 8000000296528 magazin online

CASCO Motor stergator 12V, fata
Numarul articolului: CWM40112AS

Motor stergator 8000000296528: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: fata
  • Tensiune [V]: 12
  • Vehicul cu volan pe stânga/dreapta: pentru vehicule cu volan pe stanga
  • Versiune: AS
  • Piesa noua:
  • pentru producator volante: LEXUS, MAZDA, MITSUBISHI, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA
  • Conditie: Nou
673,35 RON* Salvează: 15%
572,35 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: CASCO
  • Tip: Motor stergator
  • EAN: 8000000296528
CASCO 8000000296528

CASCO Motor stergator 8000000296528 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
CHRYSLER 68040580AA
GENERAL MOTORS 19184572
GENERAL MOTORS 92212322
JEEP 68040580AA
LEXUS 8511033330
MAZDA EG2167340
MAZDA EH1067340
MITSUBISHI 8250A178
MITSUBISHI 8250A809
SITECH MTG42112
SUBARU 86510FG010
SUBARU 86510FG011
SUBARU 86510FJ010
SUBARU 86510FJ011
SUBARU 86511FG010
SUZUKI 3810080J01
TOYOTA 8511002250
TOYOTA 8511002270
TOYOTA 8511002271
TOYOTA 8511006060
TOYOTA 851100D080
TOYOTA 851100E050
TOYOTA 851100R010
TOYOTA 851100R030
TOYOTA 8511012A20
TOYOTA 8511012B30
TOYOTA 8511033050
TOYOTA 8511042150
TOYOTA 8511042151
TOYOTA 8511042190
TOYOTA 8511050160
TOYOTA 8511052310
TOYOTA 8511052440
TOYOTA 8511052510
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Motor stergator producători
CASCO CWM40112AS
METZGER 2190786
ZZVF ZV178A
ERA 460370A
ACKOJA A70-7029
Alternative recomandate
Feed-back client pentru CASCO Motor stergator CWM40112AS
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Motor stergator 8000000296528
(0)
4 Recenzii Motor stergator 8000000296528
(0)
3 Recenzii Motor stergator 8000000296528
(0)
2 Recenzii Motor stergator 8000000296528
(0)
1 Recenzii Motor stergator 8000000296528
(0)