DENSO din K20TT: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Bujie producători
DENSO Bujie cumpără ieftin la Rexbo
Bujii Deschidere: 16 DENSO 0042511046047 magazin online

DENSO Bujii Deschidere: 16 Nickel TT
Numarul articolului: K20TT

Bujii 0042511046047: evaluare
Recenzii (0)
  • Gama de produse: Nickel TT
  • Deschidere cheie: 16
  • Lungime filet [mm]: 19
  • Cod motor: M40 B16 (164E1)
  • Bujie: 1-Electrod masa
  • Moment strangere [Nm]: 22
  • Diametru [mm]: 14
  • Masa [g]: 43
  • Conditie: Nou
20,64 RON* Salvează: 15%
17,54 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Pana la numar motor: 1945438
  • Cod motor: M40 B16 (164E1)
  • Tip catalizator: pentru vehicule fara catalizator
  • Preparare combustibil: Motronic
  • Cantitate: 4
  • Sistem injectie: Injectie monopunct
  • Tara productie vehicul: Franta
  • Specificatie: 14 mm diameter+
  • Alte detalii
  • Producători: DENSO
  • Tip: Bujii
  • EAN: 0042511046047
DENSO 0042511046047

DENSO Bujii 0042511046047 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 46449690
ALFA ROMEO 46480307
ALFA ROMEO 46521529
ALFA ROMEO 46550991
ALFA ROMEO 60512848
ALFA ROMEO 60571785
ALFA ROMEO 60593139
BMW 0030548
BMW 0032136
BMW 0037607
BMW 0141871
BMW 0148593
BMW 12120030548
BMW 12120032136
BMW 12120037607
BMW 12120141871
BMW 12120148593
BMW 12121344520
BMW 12121435956
BMW 12121705914
BMW 12121715539
BMW 12129059794
BMW 12129061382
BMW 12129061870
BMW 12129063428
BMW 12129064617
BMW 12129064619
BMW 12129064656
BMW 12129065062
BMW 12129065366
BMW 12129071003
BMW 1344520
BMW 1435956
BMW 1705914
BMW 1715539
BMW 9059794
BMW 9061382
BMW 9061870
BMW 9063428
BMW 9064617
BMW 9064619
BMW 9064656
BMW 9065062
BMW 9065366
BMW 9071003
CADILLAC 24425327
CHERY A113707110CA
CHEVROLET 96307729
CHEVROLET 96417176
CHEVROLET 96476119
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Bujii producători
BOSCH 2 423 400 003
BERU Z4
BERU Z63
BERU Z14
BERU Z29
BERU Z239
BERU Z98
BERU Z237
NGK 2288
NGK 2513
NGK 2848
NGK 3199
NGK 4388
NGK 4563
NGK 5165
NGK 6002
NGK 6343
NGK 6895
NGK 6992
VALEO 246492
BOSCH 0 242 229 648
BOSCH 0 242 229 654
BOSCH 0 242 229 659
BOSCH 0 242 229 712
BOSCH 0 242 229 719
BOSCH 0 242 235 556
BOSCH 0 242 235 666
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 235 715
BOSCH 0 242 236 542
DENSO K20PBR-S10
DENSO K20PR-U
DENSO K20TNR
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO KJ20CR11
DENSO PK20TR11
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110060312
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110120312
FEBI BILSTEIN 13429
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13521
VEMO V99-75-0007
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0023
BERU Z304
VALEO 246852
BOSCH 0 242 236 562
DENSO K20PBR
BOSCH 0 242 235 912
BOSCH 0 242 235 914
BOSCH 0 242 229 878
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE017/T10
CHAMPION OE077/T10
CHAMPION OE089/T10
CHAMPION OE026/T10
CHAMPION OE120/T10
CHAMPION OE066/T10
DENSO KJ20CR-U11
CHAMPION OE223
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990005
STARK SKSP-1990006
STARK SKSP-1990030
STARK SKSP-1990035
TOPRAN 500 629
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0003
RIDEX 686S0005
TOPRAN 501 331
BRISK 1372
JP GROUP 1691700200
HELLA 8EH 188 704-091
HELLA 8EH 188 704-271
HELLA 8EH 188 704-391
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 90852
NGK 92610
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-16
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-17
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-23
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-24
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-27
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-28
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-29
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
NGK 94301
RIDEX 686S0006
RIDEX 686S0007
RIDEX 686S0023
RIDEX 686S0031
RIDEX 686S0036
KAMOKA 7090002
KAMOKA 7090025
STARK SKSP-19990304
RIDEX 686S0306
STARK SKSP-19990321
RIDEX 686S0323
STARK SKSP-19990322
RIDEX 686S0324
MAGNETI MARELLI 062511000010
MAGNETI MARELLI 062609000028
MAGNETI MARELLI 062609000045
MAGNETI MARELLI 062609000080
MAGNETI MARELLI 062611000035
MAGNETI MARELLI 062709000019
MAGNETI MARELLI 062709000076
MAGNETI MARELLI 062711000033
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-35
Alternative recomandate
Feed-back client pentru DENSO Bujii K20TT
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Bujii 0042511046047
(0)
4 Recenzii Bujii 0042511046047
(0)
3 Recenzii Bujii 0042511046047
(0)
2 Recenzii Bujii 0042511046047
(0)
1 Recenzii Bujii 0042511046047
(0)