ESEN SKV din 02SKV212: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
ESEN SKV Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric, 80l/h, cu filtru, cu piesa de conectare ESEN SKV 2249698589394 magazin online

ESEN SKV Pompa combustibil electric, 80l/h, cu filtru, cu piesa de conectare
Numarul articolului: 02SKV212

Pompa combustibil 2249698589394: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l/h]: 80
  • Tensiune [V]: 12
  • Presiune de actionare [bar]: 3,5
  • An fabricatie de la: 05/1993
  • Partea de montare: in rezervor combustibil
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu filtru, cu piesa de conectare
  • Greutate [kg]: 0,34
  • Sistem injectie: Injectie multipunct
  • Diametru [mm]: 37
  • Lungime [mm]: 82, 128
  • Numar intrari / iesiri: 1/1
  • Diametru 1 [mm]: 8
  • Diametru 2 [mm]: 19
  • Conditie: Nou
183,84 RON* Salvează: 15%
156,26 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Lungime 1 [mm]: 82
  • Presiune de actionare [bar]: 3,5
  • Debit [l/h]: 80
  • Greutate (în kg): 0,34
  • Articol completare/Info suplimentar 2: 17
  • Cod motor: KFX (TU3JP)
  • nu pentru cod motor: BDY (XU5M)
  • Alte detalii
  • Producători: ESEN SKV
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 2249698589394
ESEN SKV 2249698589394

ESEN SKV Pompa combustibil 2249698589394 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 46402826
ALFA ROMEO 779449
BMW 1179992
BMW 16141179992
BMW 16141180109
BMW 16141180233
BMW 16141181075
CHRYSLER 4203941
CHRYSLER 4279296
CHRYSLER 4279917
CHRYSLER 4279951
CHRYSLER 4397810
CITROËN 6443333
CITROËN/PEUGEOT 6443333
FIAT 46402826
FIAT 46474140
FIAT 46474141
FIAT 46831949
FIAT 60628082
FIAT 60665961
FIAT 60682369
FIAT 779449
FORD 069Z9H307G
FORD 6772058
FORD 6978840
FORD 89FB9H307CA
FORD 89FB9H307CB
FORD 91AB9H307
FORD 92FB9H307BH
FORD E55Y9A407A
FORD E5SZ9A407A
FORD E5SZ9A407B
FORD E5ZZ9A407A
FORD E5ZZ9A407B
FORD E69Z9H307G
FORD E6LY9A407A
FORD E7FZ9H307B
FORD E7FZ9H307D
FORD E83Z9H307A
FORD E83Z9H307B
FORD E83Z9H307F
FORD E89Z9H307B
FORD E8DZ9H307A
FORD E8DZ9H307B
FORD E8DZ9H307C
FORD E8DZ9H307D
FORD E8DZ9H307E
FORD E8DZ9H307F
FORD E8FZ9H307B
FORD E90Z9H307A
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
VDO 228-220-004-001Z
METZGER 2250047
VEMO V24-09-0018
VALEO 347206
VALEO 347235
VALEO 347241
VALEO 347403
VALEO 347409
VALEO 347413
VALEO 347420
BOSCH 0 580 313 012
BOSCH 0 580 313 076
BOSCH 0 580 314 070
QUINTON HAZELL QFP620
QUINTON HAZELL QFP680
QUINTON HAZELL QFP687
QUINTON HAZELL QFP701
QUINTON HAZELL QFP735
QUINTON HAZELL QFP738
QUINTON HAZELL QFP774
QUINTON HAZELL QFP778
QUINTON HAZELL QFP784
VDO 228-220-004-002Z
VDO 228-220-007-001Z
VDO X10-734-002-005
VDO X10-734-002-009
VDO X10-736-002-007
DELPHI FE20015-12B1
DELPHI FE20023-12B1
MAGNETI MARELLI 217750715000
MAGNETI MARELLI 519031309912
MAPCO 22055
MAPCO 22650
MAPCO 22651
JOHNS KSP 30 17-004
VEMO V20-09-0084
VEMO V24-09-0002
PIERBURG 7.02701.91.0
DELPHI FE0472-12B1
VEMO V20-09-0412
AIRTEX E7071H
AIRTEX E3240
BOSCH 0 580 453 019
AIRTEX E2065
AIRTEX E10330M
AIRTEX E10413M
SIDAT 70002
SIDAT 70064
SIDAT 72034
SIDAT 72038
SIDAT 72039
SIDAT 72059
SIDAT 72124
SIDAT 72139
SIDAT 72180
VEMO V99-09-0003
MEAT & DORIA 76380
AIRTEX E8138H
MAGNETI MARELLI 313011300001
MAGNETI MARELLI 313011300024
STARK SKFU-0410028
STARK SKFP-0160020
STARK SKFP-0160026
STARK SKFP-0160035
STARK SKFP-0160061
ERA 770011
MEAT & DORIA 76194
MEAT & DORIA 76195
MEAT & DORIA 76201
MEAT & DORIA 76202
MEAT & DORIA 76381
MEAT & DORIA 76434
MEAT & DORIA 76443
MEAT & DORIA 76460
MEAT & DORIA 76461
MEAT & DORIA 76511
MEAT & DORIA 76551
DELPHI FD0029
DELPHI FE0096
DELPHI FE0109
DELPHI FE0110
DELPHI FE0154
DELPHI FE0310
DELPHI FE0426
ERA 770023
ERA 775075
HITACHI 133337
STARK SKFP-0160071
STARK SKFU-0410074
RIDEX 1382F0029
RIDEX 1382F0075
RIDEX 458F0022
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0037
RIDEX 458F0070
SIDAT 70012
SIDAT 70416
SIDAT 73041
SIDAT 73049
SIDAT 73048
SIDAT 70491
STARK SKFP-0160142
STARK SKFP-0160153
HOFFER 7506194
HOFFER 7506195
HOFFER 7506201
HOFFER 7506202
HOFFER 7506381
HOFFER 7506443
HOFFER 7506460
HOFFER 7506461
HOFFER 7506511
MEAT & DORIA 76402
MEAT & DORIA 76301
ERA 770124
STARK SKFP-0160161
RIDEX 458F0152
RIDEX 458F0061
MAGNETI MARELLI 219900000014
MAGNETI MARELLI 219900000129
MEAT & DORIA 76435
ESEN SKV 02SKV200
ESEN SKV 02SKV209
ESEN SKV 02SKV211
ESEN SKV 02SKV212
ESEN SKV 02SKV213
ESEN SKV 02SKV223
ESEN SKV 02SKV227
ESEN SKV 02SKV271
ESEN SKV 02SKV284
ESEN SKV 02SKV706
URO Parts 16141180233
URO Parts 16141182842
URO Parts 16141184022
URO Parts 16146758736
MAGNETI MARELLI 219900000039
METZGER 2250168
MAGNETI MARELLI 313011300136
MAXGEAR 43-0023
MAXGEAR 43-0069
MAXGEAR 43-0081
MAXGEAR 43-0100
FISPA 70002
SIDAT 70002-2
FISPA 70012
FISPA 70416
FISPA 70491
FISPA 72034
FISPA 72039
FISPA 72124
FISPA 72139
HOFFER 7506380
HOFFER 7506402
HOFFER 7506434
HOFFER 7506551
ERA 770089
ERA 770121
ERA 775093
ERA 775099
ERA 775143
ERA 775469
FAST FT53023
JOHNS KSP 20 06-001
SIDAT 70002A2
SIDAT 70064A2
SIDAT 72059A2
SIDAT 72124A2
MEAT & DORIA 76202E
MEAT & DORIA 76301/1
MEAT & DORIA 76402/1
AUTOMEGA 210050610
HOFFER 7506202E
ESEN SKV 02SKV784
RIDEX 458F0141
RIDEX 458F0160
MEAT & DORIA 76402E
URO Parts 94460810206
URO Parts NMD6013AA
VALEO 347345
MAXGEAR 43-0172
ZZVF JNYB-3602A
ZZVF JNYB-3604D
ERA 770011A
ERA 770023A
ERA 770089A
ERA 770121A
ERA 770124A
ERA 775064A
ERA 775065A
ERA 775093A
MEAT & DORIA 76301E
HOFFER 7506301E
SIDAT 70002AS
HERTH+BUSS ELPARTS 65453018
MEAT & DORIA 76551E
DAKAtec 900002
STARK SKFP-0160210
RIDEX 458F13706
DELPHI FG2396-12B1
ENGITECH ENT100013
ENGITECH ENT100017
ENGITECH ENT100101
ENGITECH ENT100009
KAMOKA 8400081
HITACHI 2503337
Alternative recomandate
Feed-back client pentru ESEN SKV Pompa combustibil 02SKV212
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 2249698589394
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 2249698589394
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 2249698589394
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 2249698589394
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 2249698589394
(0)