MAGNETI MARELLI din 219900000040: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
MAGNETI MARELLI Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric, 105l/h MAGNETI MARELLI 8001063996523 magazin online

MAGNETI MARELLI Pompa combustibil electric, 105l/h
Numarul articolului: 219900000040

Pompa combustibil 8001063996523: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l/h]: 105
  • Presiune de actionare [bar]: 3
  • Conditie: Nou
824,07 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
La moment, produsul este în afara stocului
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: MAGNETI MARELLI
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 8001063996523
MAGNETI MARELLI 8001063996523

MAGNETI MARELLI Pompa combustibil 8001063996523 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
FIAT 46443198
FIAT 46475058
FIAT 46767419
FIAT 46809220
FIAT 46809221
FIAT 50008952
FIAT 50014453
FIAT 50017067
FIAT 51749600
FIAT 82490847
FORD 3259190511
FORD 547919051AD
MAGNETI MARELLI ESS0040A
VW 2739190513
VW 3259190511
VW 32591905119
VW 373919051
VW 376919051
VW 377919051AE
VW 547919051AD
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
METZGER 2250044
VEMO V24-09-0028
VEMO V24-09-0039
VEMO V24-09-0046
PIERBURG 7.00468.55.0
VALEO 347070
BOSCH F 000 TE0 103
QUINTON HAZELL QFP710
MAGNETI MARELLI 313011300210
MAGNETI MARELLI 313011303103
MAGNETI MARELLI 313011303471
SIDAT 72004
SIDAT 72030
STARK SKFP-0160026
STARK SKFP-0160037
MEAT & DORIA 76963
MEAT & DORIA 76456
MEAT & DORIA 76975
MEAT & DORIA 76520
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0039
SIDAT 72655
SIDAT 73044
HOFFER 7506963
HOFFER 7506456
HOFFER 7506975
MAGNETI MARELLI 219900000040
ESEN SKV 02SKV207
ESEN SKV 02SKV227
URO Parts 1J0919087J
FISPA 72655
MAXGEAR 43-0155
ERA 775613A
Alternative recomandate
Feed-back client pentru MAGNETI MARELLI Pompa combustibil 219900000040
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 8001063996523
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 8001063996523
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 8001063996523
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 8001063996523
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 8001063996523
(0)