PETEC 80550 Curatare filtru de particule
Numarul articolului: 80550
Tip ambalaj: bidon continut: 250 Unitate de calitate: Mililitri Proprietati chimice: lichid Va rugam, respectati intructiunile de folosire: Respectati instructiunile de montaj:
Conditie: Nou
Aerosol extrem de inflamabil. Provoacă arsuri grave ale pielii și lezarea ochilor. Recipient sub presiune: Poate exploda dacă este încălzit. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. A se păstra departe de surse de căldură, suprafețe fierbinți, scântei, flăcări și alte surse de aprindere. Fumatul interzis. Nu pulverizați deasupra unei flăcări deschise sau unei alte surse de aprindere. Nu perforați sau ardeți, chiar și după utilizare. ÎN CAZ DE CONTACT CU PIELEA (sau cu părul): Scoateți imediat toată îmbrăcămintea contaminată. Clătiți pielea cu apă [sau faceți duș]. ÎN CAZ DE CONTACT CU OCHII: Clătiți cu atenție cu apă timp de mai multe minute. Scoateți lentilele de contact, dacă este cazul și dacă acest lucru se poate face cu ușurință. Continuați să clătiți. A se proteja de lumina solară. Nu expuneți la temperaturi care depășesc 50 °C/122 °F.
70,37 RON
281,48 RON pentru 1 litru
incl. 19% TVA
, fără сosturile de livrare
În stoc
-
+
Adaugă la coș
Alte detalii
Producători:
PETEC
Tip: Curatare filtru de particule
EAN: 4013558805504
Alternative recomandate
Din păcate, piese auto căutate sunt temporar in afara stocului
Feed-back client pentru PETEC Curatare filtru de particule 80550
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)