RIDEX din 298W0118: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Lamela stergator producători
RIDEX Lamela stergator cumpără ieftin la Rexbo
Lamela stergator fata, 500mm RIDEX 4059191244102 magazin online

RIDEX Lamela stergator fata, 500mm
Numarul articolului: 298W0118

Lamela stergator 4059191244102: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: fata
  • Lungime [mm]: 500
  • Lungime [inch]: 20
  • Cantitate: 1
  • Echipare stergator: Lama stergator lata
  • Vehicul cu volan pe stânga/dreapta: pentru vehicule cu volan pe stanga
  • Conditie: Nou
39,72 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Lamela stergator
  • EAN: 4059191244102
RIDEX 4059191244102

RIDEX Lamela stergator 4059191244102 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
AUDI 357955427
AUDI 4L1955426A
AUDI 8J1955426A
AUDI 8K1955426A
AUDI 8R1955426B
AUDI 8U1955426
FORD 1852939
FORD 5277044
OPEL 1272339
RENAULT 7701068755
SEAT 357955427
VAUXHALL 1272339
VW 357955427
VW 431955427
VW 6K0955425E
VW 6K0955425F
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Lamela stergator producători
BOSCH 3 397 112 892
SWF 119292
SWF 119297
SWF 119392
SWF 119422
SWF 119512
SWF 119855
VALEO 574339
VALEO 574387
VALEO 574462
VALEO 574634
VALEO 574654
VALEO 575905
VALEO 575911
VALEO 575916
BOSCH 3 397 007 215
BOSCH 3 397 007 290
BOSCH 3 397 007 424
SWF 116134
MAGNETI MARELLI 000735300000
MAGNETI MARELLI 000736500000
VALEO 574117
CHAMPION EF65/B01
BOSCH 3 397 007 862
VALEO 575553
VALEO 575785
VALEO 575786
VALEO 574463
CHAMPION AFL65/B01
CHAMPION A53/B01
CHAMPION AFL48A/B01
CHAMPION AFL50/B01
CHAMPION AFL53/B01
CHAMPION AFL5553B/C02
CHAMPION AFL5853G/C02
CHAMPION AFL6050F/C02
CHAMPION AFL6560B/C02
CHAMPION AFR50/B01
CHAMPION AFR5553B/C02
CHAMPION AFR6050F/C02
CHAMPION EF50/B01
CHAMPION EF53/B01
MAPCO 104650HPS
BOSCH 3 397 014 077
MAPCO 104120HPS
KAMOKA 27A05
KAMOKA 27B06
KAMOKA 27D02
VALEO 575830
VALEO 577890
STARK SKWIB-0940085
SWF 119460
STARK SKWIB-0940117
RIDEX 298W0118
RIDEX 298W0086
MAGNETI MARELLI 000723114322
DT Spare Parts 4.66189
MAGNETI MARELLI 000723115853
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.019
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.024
SWF 262206
SWF 262207
KLAXCAR FRANCE 33966z
KLAXCAR FRANCE 33967z
KLAXCAR FRANCE 33980z
MAXGEAR 39-0068
MAXGEAR 39-0124
MAXGEAR 39-0126
VALEO 578506
VALEO 578507
DENSO DF-007
DENSO DF-029
DENSO DF-040
DENSO DF-260
DENSO DF-309
CHAMPION RDF50/B01
CHAMPION RDF53/B01
STARK SKWIB-0940134
RIDEX 298W0135
STARK SKWIB-0940140
RIDEX 298W0141
STARK SKWIB-0940154
RIDEX 298W0155
VALEO 575005
VALEO 575006
CHAMPION E53/BE1
CHAMPION RD53/B01
DENSO DF-067
MAGNETI MARELLI 000723145000
MAGNETI MARELLI 000723145300
MAGNETI MARELLI 000723145500
MAGNETI MARELLI 000723146000
MAGNETI MARELLI 000723146500
DT Spare Parts 13.98002
DPA 89550597202
DPA 89550624202
DPA 89550624402
DPA 99551697202
BSG BSG 90-992-014
BSG BSG 40-992-005
BSG BSG 40-992-008
BSG BSG 40-992-015
BSG BSG 40-992-020
BSG BSG 40-992-021
BSG BSG 40-992-022
ZZVF ZV21T
ZZVF ZV2399BW
ZZVF ZV29AQ
ZZVF ZV55K
ZZVF ZV8PT
ZZVF ZVL8R
MAXGEAR 39-0622
MAXGEAR 39-0672
STARK SKWIB-0940305
MAGNETI MARELLI 000723140525
DAKAtec 8065026
STARK SKWIB-0940352
RIDEX 298W0353
STARK SKWIB-0940428
RIDEX 298W0428
MAGNETI MARELLI 000723126560
Borsehung B19299
DENCKERMANN VD10124
DENCKERMANN VD10128
MASTER-SPORT 21-B-PCS-MS
MAXGEAR 39-6500
MAXGEAR 39-6525
HELLA 9XW 358 164-081
HELLA 9XW 358 164-151
FAST FT93255
DENSO DF-200
DENSO DF-402
KRAFT K51PABCDE
EINPARTS EPWBDB2221
EINPARTS EPWBDCS2420
EINPARTS EPWBDD2321
EINPARTS EPWBDD2422
EINPARTS EPWBDU2626
EINPARTS EPWBDU2826
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Lamela stergator 298W0118
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Lamela stergator 4059191244102
(0)
4 Recenzii Lamela stergator 4059191244102
(0)
3 Recenzii Lamela stergator 4059191244102
(0)
2 Recenzii Lamela stergator 4059191244102
(0)
1 Recenzii Lamela stergator 4059191244102
(0)