RIDEX din 298W0135: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Lamela stergator producători
RIDEX Lamela stergator cumpără ieftin la Rexbo
Lamela stergator fata, 530mm RIDEX 4059191550449 magazin online

RIDEX Lamela stergator fata, 530mm
Numarul articolului: 298W0135

Lamela stergator 4059191550449: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: fata
  • Lungime [mm]: 530
  • Lungime [inch]: 21
  • Cantitate: 1
  • Echipare stergator: Standard
  • Tip ambalaj: ambalaj blister
  • Conditie: Nou
24,93 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Lamela stergator
  • EAN: 4059191550449
RIDEX 4059191550449

RIDEX Lamela stergator 4059191550449 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
AUDI 357955425
AUDI 357955427
AUDI 3A1955427
FENDT H816810170020
FIAT 5911650
FIAT 82453061
FIAT 82453063
HYUNDAI 9835028020
HYUNDAI 9835028030
HYUNDAI 9836028930
KIA 0K20167330A
KIA 0K9A167330A
LANCIA 82453061
LANCIA 82453063
MAZDA BC6A67330
MAZDA BC6B67330A
MAZDA BE5H67330
MAZDA BE5J67330
MAZDA EA2567330B
MAZDA FD0367330
MAZDA FD0367330A
NISSAN 28890M200
NISSAN 28890M210
RENAULT 7701050583
SAAB 9529488
SEAT 357955427
SEAT 3A1955427
SKODA 3A1955427
SUBARU 86542AA040
SUBARU 86542AA060
SUBARU 86542FA060
SUBARU 86542FA080
TOYOTA 8521220390
TOYOTA 8521220400
TOYOTA 8521260191
TOYOTA 8522220370
TOYOTA 8522226020
TOYOTA 852223H080
TOYOTA 8522260241
VW 357955425
VW 357955427
VW 357998001A
VW 3A1955427
VW KS95553053
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Lamela stergator producători
BOSCH 3 397 002 715
BOSCH 3 397 112 892
SWF 116351
SWF 116607
SWF 119853
BOSCH 3 397 001 269
BOSCH 3 397 001 280
BOSCH 3 397 001 342
BOSCH 3 397 001 371
BOSCH 3 397 001 424
BOSCH 3 397 004 584
BOSCH 3 397 018 400
BOSCH 3 397 118 400
BOSCH 3 397 118 402
BOSCH 3 397 118 403
BOSCH 3 397 118 405
BOSCH 3 397 118 406
BOSCH 3 397 118 563
SWF 116134
VALEO 574150
VALEO 574117
VALEO 574156
VALEO 575553
VALEO 575785
VALEO 575786
MAGNETI MARELLI 000723111219
CHAMPION A51/B01
CHAMPION A53/B01
CHAMPION AS5145/B02
CHAMPION AS53/B01
CHAMPION AS5345/B02
CHAMPION AS5348/B02
CHAMPION EF50/B01
CHAMPION EF53/B01
CHAMPION ER50/B01
CHAMPION ER53/B01
MAPCO 104525/2HPS
MAGNETI MARELLI 000723110600
VALEO 575830
STARK SKWIB-0940017
STARK SKWIB-0940022
STARK SKWIB-0940117
RIDEX 298W0023
RIDEX 298W0007
RIDEX 298W0118
RIDEX 298W0018
SWF 262254
SWF 262255
NWB 27-018
NWB 27-019
NWB 27-020
NWB 27-021
MAXGEAR 39-0099
VALEO 578574
VALEO 578575
NWB EUS-521
FAST FT93229
CHAMPION RDF50/B01
CHAMPION RDF53/B01
STARK SKWIB-0940134
RIDEX 298W0135
STARK SKWIB-0940151
RIDEX 298W0152
STARK SKWIB-0940154
RIDEX 298W0155
STARK SKWIB-0940198
RIDEX 298W0199
RIDEX 298W0202
VALEO 575005
VALEO 575006
CHAMPION E53/BE1
CHAMPION RD53/B01
MAGNETI MARELLI 000723144500
MAGNETI MARELLI 000723144800
MAGNETI MARELLI 000723145000
MAGNETI MARELLI 000723145300
BLUE PRINT AD21CH530
BSG BSG 15-992-001
BSG BSG 40-992-001
BSG BSG 40-992-003
BSG BSG 40-992-004
BSG BSG 40-992-008
BSG BSG 40-992-011
BSG BSG 40-992-014
BSG BSG 40-992-020
BSG BSG 40-992-021
BSG BSG 40-992-022
MAGNETI MARELLI 000723140500
MAGNETI MARELLI 000723140525
MASTER-SPORT 21-B-PCS-MS
ABAKUS 103-07-500
STARK SKWIB-09440767
RIDEX 298W17145
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Lamela stergator 298W0135
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Lamela stergator 4059191550449
(0)
4 Recenzii Lamela stergator 4059191550449
(0)
3 Recenzii Lamela stergator 4059191550449
(0)
2 Recenzii Lamela stergator 4059191550449
(0)
1 Recenzii Lamela stergator 4059191550449
(0)