RIDEX din 298W0145: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Lamela stergator producători
RIDEX Lamela stergator cumpără ieftin la Rexbo
Lamela stergator fata, 550mm RIDEX 4059191551026 magazin online

RIDEX Lamela stergator fata, 550mm
Numarul articolului: 298W0145

Lamela stergator 4059191551026: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: fata
  • Lungime [mm]: 550
  • Lungime [inch]: 22
  • Cantitate: 1
  • Echipare stergator: Lama stergator lata, Fără carcasă
  • Vehicul cu volan pe stânga/dreapta: pentru volan pe stanga/dreapta
  • Conditie: Nou
40,45 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Lamela stergator
  • EAN: 4059191551026
RIDEX 4059191551026

RIDEX Lamela stergator 4059191551026 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
AUDI 4B0955425
AUDI 4B0955427
AUDI 8D1955427
AUDI 8J1955425A
CITROËN 1611346580
FORD 1714322
FORD 5024465
FORD 5277057
PEUGEOT 1611346580
PEUGEOT 1611356380
PEUGEOT 6426KZ
PEUGEOT 6426S4
RENAULT 7701068753
SEAT 8D1955427
SKODA 8D1955427
VW 8D1955427
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Lamela stergator producători
SWF 116606
SWF 119292
SWF 119392
SWF 119855
VALEO 574118
VALEO 574192
VALEO 574193
VALEO 574387
VALEO 574634
VALEO 575905
VALEO 575911
VALEO 575912
BOSCH 3 397 007 290
BOSCH 3 397 007 424
SWF 116136
MAGNETI MARELLI 000735500000
VALEO 574271
VALEO 574190
VALEO 574191
CHAMPION EF65/B01
CHAMPION EF48/B01
VALEO 575555
VALEO 575787
CHAMPION AFL65/B01
CHAMPION AFL48/B01
CHAMPION ER55/B01
CHAMPION A29/B01
CHAMPION AFL48A/B01
CHAMPION AFL55/B01
CHAMPION AFL5553B/C02
CHAMPION AFL5853G/C02
CHAMPION AFL60/B01
CHAMPION AFR5553B/C02
CHAMPION EF53/B01
CHAMPION EF55/B01
CHAMPION EF60/B01
CHAMPION ER50/B01
MAPCO 104120HPS
KAMOKA 27B06
STARK SKWIB-0940091
RIDEX 298W0092
MAGNETI MARELLI 000723115853
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.58.019
SWF 262205
SWF 262208
SWF 262211
SWF 262213
SWF 262254
SWF 262256
KLAXCAR FRANCE 33980z
VALEO 578505
VALEO 578508
VALEO 578511
VALEO 578513
VALEO 578574
VALEO 578576
DENSO DF-029
QUINTON HAZELL QTW018
CHAMPION RDF55/B01
STARK SKWIB-0940140
RIDEX 298W0141
STARK SKWIB-0940144
RIDEX 298W0145
STARK SKWIB-0940148
RIDEX 298W0149
STARK SKWIB-0940149
RIDEX 298W0150
STARK SKWIB-0940151
RIDEX 298W0152
VALEO 575007
CHAMPION E55/BE1
CHAMPION RD55/B01
MAGNETI MARELLI 000723144800
MAGNETI MARELLI 000723145300
MAGNETI MARELLI 000723145500
MAGNETI MARELLI 000723146000
MAGNETI MARELLI 000723146500
DPA 89550624402
BSG BSG 15-992-004
BSG BSG 30-992-026
BSG BSG 40-992-005
BSG BSG 40-992-006
BSG BSG 40-992-015
STARK SKWIB-0940305
MAGNETI MARELLI 000723140300
DENCKERMANN VD10124
ABAKUS 103-07-500
ABAKUS 103-07-550
MAXGEAR 39-6475
MAXGEAR 39-6550
STARK SKWIB-09440784
RIDEX 298W17162
FAST FT93255
DENSO DF-200
DENSO DF-402
KRAFT K56PABCDE
KRAFT K60PABCDE
EINPARTS EPWBDB2221
EINPARTS EPWBDD2321
EINPARTS EPWBDD2422
EINPARTS EPWBDU2626
EINPARTS EPWBDU2826
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Lamela stergator 298W0145
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Lamela stergator 4059191551026
(0)
4 Recenzii Lamela stergator 4059191551026
(0)
3 Recenzii Lamela stergator 4059191551026
(0)
2 Recenzii Lamela stergator 4059191551026
(0)
1 Recenzii Lamela stergator 4059191551026
(0)