RIDEX din 295W0022: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Motoras stergator de parbriz producători
RIDEX Motoras stergator de parbriz cumpără ieftin la Rexbo
Motor stergator 12V, fata RIDEX 4059191193493 magazin online

RIDEX Motor stergator 12V, fata
Numarul articolului: 295W0022

Motor stergator 4059191193493: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: fata
  • Tensiune [V]: 12
  • Vehicul cu volan pe stânga/dreapta: pentru vehicule cu volan pe stanga
  • Nr. de cuplaje: 4
  • Cod motor: 169A1000
  • Greutate [kg]: 1,2
  • Numar bucati necesare: 1
  • Conditie: Nou
206,61 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Motor stergator
  • EAN: 4059191193493
RIDEX 4059191193493

RIDEX Motor stergator 4059191193493 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ABARTH 77364424SK
FIAT 1592007512
FIAT 46804522
FIAT 46804522SK
FIAT 77352587
FIAT 77362587
FIAT 77362587SK
FIAT 77364424
FIAT 77364424SK
LANCIA 77362587
LANCIA 77364424
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Motor stergator producători
VEMO V24-07-0001
VEMO V24-07-0006
VEMO V24-07-0016
MAGNETI MARELLI 064014007010
MAGNETI MARELLI 064014011010
MAGNETI MARELLI 064351107010
METZGER 2190548
METZGER 2190544
FEBI BILSTEIN 39310
STARK SKWM-0290021
METZGER 2190235
RIDEX 295W0022
ERA 460028
ERA 460077
ERA 460148
SWAG 70 93 9310
CASCO CWM30101AS
CASCO CWM30102GS
CASCO CWM30130GS
CASCO CWS30115GS
AD KÜHNER DRE511GM
AD KÜHNER DRE511IM
AD KÜHNER DRE511MOM
FAST FT82806
FAST FT93126
VAICO V24-1722
VAICO V24-1723
VEMO V24-07-0016-1
MEAT & DORIA 27030
MEAT & DORIA 27038
ALANKO 10800068
ALANKO 10800104
ALANKO 10800149
FAST FT82816
MAXGEAR 57-0208
MAXGEAR 57-0211
MEAT & DORIA 207015
HOFFER H207015
ERA 460028A
ERA 460148A
NTY ESW-FT-001
NTY ESW-FT-006
HOFFER H27030
HOFFER H27038
ABAKUS 103-04-016
AIC 54505
AIC 54506
AIC 59692
ABAKUS 103-05-004
NTY EMW-FT-003
JP GROUP 3398200200
JP GROUP 3398200500
ESEN SKV 05SKV109
ESEN SKV 19SKV135
ABAKUS 103-04-089
TOPRAN 623 411
BUGIAD BWM50644
MAXGEAR 57-0266
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Motor stergator 295W0022
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Motor stergator 4059191193493
(0)
4 Recenzii Motor stergator 4059191193493
(0)
3 Recenzii Motor stergator 4059191193493
(0)
2 Recenzii Motor stergator 4059191193493
(0)
1 Recenzii Motor stergator 4059191193493
(0)