RIDEX din 458F0039: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
RIDEX Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric, 90l/h, cu filtru RIDEX 4059191177820 magazin online

RIDEX Pompa combustibil electric, 90l/h, cu filtru
Numarul articolului: 458F0039

Pompa combustibil 4059191177820: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l/h]: 90
  • Tensiune [V]: 12
  • Presiune de actionare [bar]: 3
  • Tip combustibil: benzina
  • Partea de montare: in rezervor combustibil
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu filtru
  • Greutate [kg]: 0,33
  • Sistem injectie: Injectie multipunct
  • Diametru [mm]: 36
  • Lungime [mm]: 65, 175
  • nu pentru cod motor: KDX (TU3MC)
  • Numar intrari / iesiri: 2/1
  • Diametru 1 [mm]: 10
  • Conditie: Nou
117,89 RON* Salvează: 15%
100,21 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Lungime 1 [mm]: 65
  • Presiune de actionare [bar]: 3
  • Debit [l/h]: 90
  • Greutate (în kg): 0,33
  • Articol completare/Info suplimentar 2: 16
  • Cod motor: HFX (TU1JP)
  • nu pentru cod motor: KDX (TU3MC)
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 4059191177820
RIDEX 4059191177820

RIDEX Pompa combustibil 4059191177820 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 46411679
ALFA ROMEO 46432168
ALFA ROMEO 46443198
ALFA ROMEO 46537626
ALFA ROMEO 46739039
ALFA ROMEO 46767419
CITROËN 152546
CITROËN 152546
CITROËN 152552
CITROËN 152552
CITROËN 152560
CITROËN 152560
CITROËN 152575
CITROËN 152575
CITROËN 152581
CITROËN 152594
CITROËN 152594
CITROËN 9618890880
CITROËN 96254762
CITROËN 9625476280
CITROËN 9633294680
CITROËN/PEUGEOT 00001525H8
CITROËN/PEUGEOT 152546
CITROËN/PEUGEOT 152546
CITROËN/PEUGEOT 152552
CITROËN/PEUGEOT 152552
CITROËN/PEUGEOT 152560
CITROËN/PEUGEOT 152560
CITROËN/PEUGEOT 152575
CITROËN/PEUGEOT 152575
CITROËN/PEUGEOT 152581
CITROËN/PEUGEOT 152594
CITROËN/PEUGEOT 152594
CITROËN/PEUGEOT 1525AR
CITROËN/PEUGEOT 1525H8
CITROËN/PEUGEOT 96188908
CITROËN/PEUGEOT 9618890880
CITROËN/PEUGEOT 96254762
CITROËN/PEUGEOT 9625476280
CITROËN/PEUGEOT 96332946
CITROËN/PEUGEOT 9633294680
FIAT 46411679
FIAT 46432168
FIAT 46443198
FIAT 46537626
FIAT 46739039
FIAT 46767419
FIAT 7760923
FORD 30611490
HITACHI 133301
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
JOHNS KSP 57 26-001
BOSCH 0 986 580 172
METZGER 2250030
METZGER 2250044
METZGER 2250054
VEMO V24-09-0028
VEMO V24-09-0039
VEMO V42-09-0022
VEMO V42-09-0023
VEMO V95-09-0007
PIERBURG 7.00468.02.0
PIERBURG 7.00468.09.0
PIERBURG 7.00468.14.0
PIERBURG 7.00468.15.0
PIERBURG 7.00468.16.0
VALEO 347005
VALEO 347006
VALEO 347018
VALEO 347023
VALEO 347051
VALEO 347202
VALEO 347203
VALEO 347208
VALEO 347401
VALEO 347406
VALEO 347440
VALEO 347442
BOSCH 0 986 580 171
BOSCH 0 986 580 173
BOSCH 0 986 580 175
BOSCH 0 986 580 176
BOSCH 0 986 580 310
BOSCH 0 986 580 808
BOSCH F 000 TE0 103
QUINTON HAZELL QFP705
QUINTON HAZELL QFP724
QUINTON HAZELL QFP727
QUINTON HAZELL QFP752
QUINTON HAZELL QFP766
QUINTON HAZELL QFP767
QUINTON HAZELL QFP768
VDO X10-745-003-009V
VDO X10-745-003-012V
DELPHI FE0446-12B1
MAGNETI MARELLI 313011300210
MAGNETI MARELLI 313011303103
MAGNETI MARELLI 313011303471
MAGNETI MARELLI 519730139902
MAGNETI MARELLI 519730689900
MAGNETI MARELLI 519730809901
MAGNETI MARELLI 519730809902
NISSENS 63502
VEMO V24-09-0003
VEMO V42-09-0004
VEMO V42-09-0009
VEMO V42-09-0016
TOPRAN 721 477
FRIGAIR 0108.3036
DELPHI FG0904-12B1
DELPHI FE0470-12B1
DELPHI FE10165-12B1
DELPHI FE10038-12B1
DELPHI FE10040-12B1
DELPHI FE10039-12B1
MAPCO 22302
VEMO V22-60-0011
AIRTEX E10306M
VALEO 347004
AIRTEX E10204M
AIRTEX E10261M
AIRTEX E10205M
AIRTEX E10206M
AIRTEX E10253M
SIDAT 70001
SIDAT 70014
SIDAT 72022
SIDAT 72030
SIDAT 72035
SIDAT 72072
SIDAT 72106
SIDAT 72108
MAGNETI MARELLI 313011313011
AIRTEX E10779M
STARK SKRD-0120002
MAGNETI MARELLI 313011300002
MAGNETI MARELLI 313011300028
MAPCO 22325
SIDAT 72498
STARK SKFP-0160026
STARK SKFP-0160037
STARK SKFU-0410005
STARK SKFU-0410040
ERA 770016
MEAT & DORIA 76297
MEAT & DORIA 76575
MEAT & DORIA 76594
MEAT & DORIA 76198
MEAT & DORIA 76199
MEAT & DORIA 76963
MEAT & DORIA 76456
MEAT & DORIA 76469
MEAT & DORIA 76483
MEAT & DORIA 76484
MEAT & DORIA 76524
MEAT & DORIA 76547
HITACHI 133302
HITACHI 133319
ERA 775050
ERA 770097
ERA 775104
ERA 775109
ERA 775051
ERA 775100
ERA 775032
RIDEX 1382F0006
RIDEX 1382F0041
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0039
RIDEX 458F0050
SIDAT 72497
SIDAT 73047
SIDAT 73046
SIDAT 73044
STARK SKFP-0160153
MEAT & DORIA 76479
HOFFER 7506198
HOFFER 7506199
HOFFER 7506297
HOFFER 7506963
HOFFER 7506456
HOFFER 7506469
HOFFER 7506483
HOFFER 7506524
HOFFER 7506547
HOFFER 7506575
HOFFER 7506594
RIDEX 470R0003
JP GROUP 4115200109
JP GROUP 4115200309
SIDAT 72019
MAGNETI MARELLI 519720499902
STARK SKFU-0410126
RIDEX 458F0152
MAGNETI MARELLI 219900000040
FRIGAIR 0103.9062
ESEN SKV 02SKV200
ESEN SKV 02SKV206
ESEN SKV 02SKV207
ESEN SKV 02SKV211
ESEN SKV 02SKV219
ESEN SKV 02SKV227
ESEN SKV 02SKV714
URO Parts 16141180233
URO Parts 1J0919087J
MAGNETI MARELLI 219900000091
METZGER 2250160
MAGNETI MARELLI 313011313072
MAXGEAR 43-0009
MAXGEAR 43-0077
MAXGEAR 43-0082
SIDAT 70001-2
FISPA 72019
FISPA 72035
FISPA 72106
FISPA 72497
HOFFER 7506479
HOFFER 7506484
BSG BSG 70-830-003
DIEDERICHS DCM2809
FAST FT53024
SIDAT 70001A2
SIDAT 72019A2
MEYLE 40-14 919 0005
MEAT & DORIA 76296/1
MEAT & DORIA 76479A1
MEAT & DORIA 76483A1
MEAT & DORIA 76484/1
JP GROUP 4115200100
JP GROUP 4115200300
MAXGEAR 43-0155
HITACHI 133441
MEAT & DORIA 76198E
HOFFER 7506198E
RIDEX 1382F0127
MEAT & DORIA 76479E
MAXGEAR 43-0175
URO Parts 94460810206
URO Parts NMD6013AA
HELLA 8TF 358 106-171
HELLA 8TF 358 106-311
HELLA 8TF 358 106-531
HELLA 8TF 358 106-581
MEAT & DORIA 76483E
HOFFER 7506199E
HOFFER 7506479E
HOFFER 7506483E
HITACHI 133500
MEAT & DORIA 76296E
ERA 770014A
ERA 770016A
ERA 770097A
ERA 770119A
ERA 775050A
ERA 775051A
ERA 775062A
ERA 775104A
MEAT & DORIA 76484E
HOFFER 7506484E
SIDAT 70001AS
SIDAT 70014AS
DELPHI FE0785-12B1
HERTH+BUSS ELPARTS 65453513
MEAT & DORIA 76297E
MAHLE ORIGINAL CR 515 000S
HITACHI 2503302
SIDAT 72019AS
HITACHI 2503441
HITACHI 2503500
ENGITECH ENT100026
ENGITECH ENT100173
ENGITECH ENT100009
JPN 60C9041-JPN
HITACHI 133192
HITACHI 2503192
KAMOKA 8400035
KAMOKA 8410016
HITACHI 2503319
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Pompa combustibil 458F0039
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 4059191177820
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 4059191177820
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 4059191177820
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 4059191177820
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 4059191177820
(0)