URO Parts din 16141184022: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
URO Parts Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric URO Parts 847603048974 magazin online

URO Parts Pompa combustibil electric
Numarul articolului: 16141184022

Pompa combustibil 847603048974: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Presiune de actionare [bar]: 3
  • Nr. de cuplaje: 2
  • Greutate [kg]: 0,82
  • Lungime [mm]: 225
  • Înaltime [mm]: 191
  • Alimentare combustibil: pt. vehicule fara sistem retur combustibil
  • Latime [mm]: 191
  • Conditie: Nou
733,48 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
La moment, produsul este în afara stocului
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: URO Parts
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 847603048974
URO Parts 847603048974

URO Parts Pompa combustibil 847603048974 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 46402826
ALFA ROMEO 779449
BMW 1178751
BMW 1179231
BMW 1179415
BMW 1179711
BMW 1179992
BMW 1180504
BMW 1182842
BMW 1182985
BMW 1183139
BMW 1184022
BMW 1226815
BMW 16141178751
BMW 16141179231
BMW 16141179415
BMW 16141179711
BMW 16141179992
BMW 16141180109
BMW 16141180233
BMW 16141180504
BMW 16141181075
BMW 16141182842
BMW 16141182843
BMW 16141182887
BMW 16141182945
BMW 16141182985
BMW 16141183139
BMW 16141184022
BMW 16141226815
BMW 16142226815
BMW 16146758736
BMW 2226815
BMW 6758736
CHEVROLET 19133582
CHRYSLER 4203941
CHRYSLER 4279296
CHRYSLER 4279917
CHRYSLER 4279951
CHRYSLER 4397810
CITROËN 6443333
FIAT 46474140
FIAT 46474141
FIAT 46831949
FIAT 60628082
FIAT 60665961
FIAT 60682369
FORD 069Z9H307G
FORD 6772058
FORD 6978840
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
JOHNS KSP 20 07-001
BOSCH 0 580 453 053
VDO 228-220-004-001Z
METZGER 2250014
METZGER 2250040
METZGER 2250047
VEMO V24-09-0018
PIERBURG 7.21287.53.0
VALEO 347206
VALEO 347213
VALEO 347235
VALEO 347241
VALEO 347403
VALEO 347409
VALEO 347420
BOSCH 0 580 313 012
BOSCH 0 580 313 076
BOSCH 0 580 314 070
BOSCH 0 580 314 076
BOSCH 0 580 464 032
BOSCH 0 580 464 070
QUINTON HAZELL QFP603
QUINTON HAZELL QFP620
QUINTON HAZELL QFP621
QUINTON HAZELL QFP679
QUINTON HAZELL QFP680
QUINTON HAZELL QFP687
QUINTON HAZELL QFP701
QUINTON HAZELL QFP735
QUINTON HAZELL QFP738
QUINTON HAZELL QFP774
QUINTON HAZELL QFP778
QUINTON HAZELL QFP780
QUINTON HAZELL QFP784
QUINTON HAZELL QFP802
QUINTON HAZELL QFP839
VDO 228-210-005-018Z
VDO 228-220-004-002Z
VDO 228-220-007-001Z
VDO 228-222-005-001Z
VDO 228-222-005-003Z
VDO 228-222-005-004Z
VDO X10-734-002-005
VDO X10-734-002-009
VDO X10-736-002-007
DELPHI FE0448-12B1
DELPHI FE10085-12B1
DELPHI FE20015-12B1
DELPHI FE20023-12B1
MAGNETI MARELLI 217750715000
MAGNETI MARELLI 219721287530
MAGNETI MARELLI 219972229250
MAGNETI MARELLI 519031309912
MAPCO 22055
MAPCO 22301
MAPCO 22650
MAPCO 22651
MAPCO 22660
JOHNS KSP 30 17-004
VEMO V20-09-0084
VEMO V20-09-0410
VEMO V20-09-0413
VEMO V20-09-0435
VEMO V24-09-0002
VEMO V40-09-0003
TOPRAN 201 611
TOPRAN 500 816
TOPRAN 500 822
PIERBURG 7.02701.91.0
DELPHI FE0472-12B1
METZGER 2250071
MAPCO 22657
VEMO V20-09-0412
VALEO 347304
AIRTEX E7071H
AIRTEX E3240
BOSCH 0 580 453 019
AIRTEX E10330M
AIRTEX E10293M
AIRTEX E10009
AIRTEX E10294M
AIRTEX E10256
VALEO 347143
AIRTEX E10413M
VEMO V20-09-0441
SIDAT 70002
SIDAT 70064
SIDAT 70070
SIDAT 70085
SIDAT 70130
SIDAT 70141
SIDAT 72034
SIDAT 72038
SIDAT 72039
SIDAT 72056
SIDAT 72059
SIDAT 72060
SIDAT 72061
SIDAT 72124
SIDAT 72125
SIDAT 72139
SIDAT 72180
METZGER 2250075
VEMO V99-09-0003
MEAT & DORIA 76380
JOHNS KSP 20 07-002
AIRTEX E8138H
AIRTEX E8415M
STARK SKFP-0160003
STARK SKFP-0160015
MAGNETI MARELLI 313011300001
MAGNETI MARELLI 313011300024
MAGNETI MARELLI 313011300052
MAGNETI MARELLI 313011300057
MAGNETI MARELLI 313011300065
MAGNETI MARELLI 313011300085
VEMO V40-09-0003-1
STARK SKFU-0410028
STARK SKFP-0160020
STARK SKFP-0160026
STARK SKFP-0160035
STARK SKFP-0160061
STARK SKFU-0410003
ERA 770011
MEAT & DORIA 76034
MEAT & DORIA 76194
MEAT & DORIA 76195
MEAT & DORIA 76201
MEAT & DORIA 76202
MEAT & DORIA 76381
MEAT & DORIA 76403
MEAT & DORIA 76403 C
MEAT & DORIA 76434
MEAT & DORIA 76436
MEAT & DORIA 76440
MEAT & DORIA 76443
MEAT & DORIA 76460
MEAT & DORIA 76461
MEAT & DORIA 76511
MEAT & DORIA 76551
DELPHI FE0023
DELPHI FE0110
DELPHI FE0152
DELPHI FG0379
DELPHI FG0505
ERA 770005
ERA 770033
ERA 775193
ERA 775053
ERA 775094
ERA 770023
ERA 775075
HITACHI 133337
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.38.002
STARK SKFP-0160071
STARK SKFU-0410074
RIDEX 1382F0004
RIDEX 1382F0029
RIDEX 1382F0075
RIDEX 458F0004
RIDEX 458F0016
RIDEX 458F0022
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0037
RIDEX 458F0070
SIDAT 70012
SIDAT 70416
SIDAT 73041
SIDAT 73049
SIDAT 73048
SIDAT 70491
STARK SKFP-0160142
HITACHI 133335
HOFFER 7506034
HOFFER 7506194
HOFFER 7506195
HOFFER 7506201
HOFFER 7506202
HOFFER 7506381
HOFFER 7506403
HOFFER 7506403 C
HOFFER 7506436
HOFFER 7506440
HOFFER 7506443
HOFFER 7506460
HOFFER 7506461
HOFFER 7506511
JP GROUP 1115203300
JP GROUP 1115203309
JP GROUP 1415200100
JP GROUP 1415200109
MEAT & DORIA 76982
MEAT & DORIA 76402
MEAT & DORIA 76301
ERA 770124
STARK SKFP-0160161
RIDEX 458F0061
MAGNETI MARELLI 219900000014
MAGNETI MARELLI 219900000129
SIDAT 70081
SIDAT 70401
MEAT & DORIA 76435
ESEN SKV 02SKV002
ESEN SKV 02SKV200
ESEN SKV 02SKV209
ESEN SKV 02SKV211
ESEN SKV 02SKV212
ESEN SKV 02SKV213
ESEN SKV 02SKV223
ESEN SKV 02SKV227
ESEN SKV 02SKV271
ESEN SKV 02SKV284
ESEN SKV 02SKV701
ESEN SKV 02SKV706
ESEN SKV 02SKV708
ESEN SKV 02SKV710
AUTOMEGA 140000410
URO Parts 16141179232
URO Parts 16141180233
URO Parts 16141182842
URO Parts 16141184022
URO Parts 16146758736
RUVILLE 210
MAGNETI MARELLI 219900000039
METZGER 2250168
URO Parts 251906091
MAGNETI MARELLI 313011313066
MEYLE 314 034 0001
MAXGEAR 43-0005
MAXGEAR 43-0023
MAXGEAR 43-0032
MAXGEAR 43-0069
MAXGEAR 43-0081
MAXGEAR 43-0087
MAXGEAR 43-0100
FISPA 70002
SIDAT 70002-2
FISPA 70012
FISPA 70130
FISPA 70401
FISPA 70416
FISPA 70491
FISPA 72034
FISPA 72039
FISPA 72061
FISPA 72124
FISPA 72139
HOFFER 7506380
HOFFER 7506402
HOFFER 7506434
HOFFER 7506551
HOFFER 7506982
ERA 770068
ERA 770089
ERA 770096
ERA 770121
ERA 775093
ERA 775099
ERA 775143
ERA 775202
ERA 775469
URO Parts CBC5657
FAST FT53023
JOHNS KSP 20 06-001
JOHNS KSP 20 07-003
JOHNS KSP 55 05-002
SIDAT 70002A2
SIDAT 70064A2
SIDAT 72059A2
SIDAT 72124A2
SIDAT 72125A2
MEAT & DORIA 76034/1
MEAT & DORIA 76202E
MEAT & DORIA 76301/1
MEAT & DORIA 76402/1
MEAT & DORIA 76403/1
JP GROUP 1415200800
AUTOMEGA 210050610
HOFFER 7506202E
ESEN SKV 02SKV784
STARK SKFP-0160178
RIDEX 458F0177
RIDEX 458F0141
RIDEX 458F0160
MEAT & DORIA 76402E
URO Parts 94460810206
URO Parts NMD6013AA
VALEO 347345
VALEO 348707
MAXGEAR 43-0172
ZZVF JNYB-3602A
ZZVF JNYB-3604D
HELLA 8TF 358 106-651
ERA 770005A
ERA 770011A
ERA 770023A
ERA 770033A
ERA 770089A
ERA 770096A
ERA 770121A
ERA 770124A
ERA 775053A
ERA 775064A
ERA 775065A
ERA 775093A
ERA 775094A
ERA 775193A
MEAT & DORIA 76301E
MEAT & DORIA 76403E
HOFFER 7506301E
HOFFER 7506403E
MEAT & DORIA 76034E
HOFFER 7506034E
SIDAT 70002AS
HERTH+BUSS ELPARTS 65453010
HERTH+BUSS ELPARTS 65453018
HERTH+BUSS ELPARTS 65453029
HERTH+BUSS ELPARTS 65453523
MEAT & DORIA 76551E
HELLA 8TF 358 146-201
HERTH+BUSS ELPARTS 65453533
HITACHI 133592
DAKAtec 900002
DAKAtec 900004
STARK SKFP-0160199
RIDEX 458F0198
STARK SKFP-0160210
RIDEX 458F13706
HELLA 8TF 358 146-761
SIDAT 70070AS
SIDAT 70141AS
SIDAT 72056AS
SIDAT 72061AS
AIC 51927
SIDAT 70130A2
STARK SKFU-0410427
RIDEX 1382F0427
DELPHI FG2396-12B1
HITACHI 2503335
STARK SKFU-0410454
RIDEX 1382F0454
MEYLE 314 919 0023
MEYLE 314 919 0024
ENGITECH ENT100013
ENGITECH ENT100014
ENGITECH ENT100015
ENGITECH ENT100017
ENGITECH ENT100101
ENGITECH ENT100108
ENGITECH ENT100149
HITACHI 2503592
ESEN SKV 02SKV792
ENGITECH ENT100009
KAMOKA 8400069
KAMOKA 8400072
KAMOKA 8400073
KAMOKA 8400081
HITACHI 2503337
Alternative recomandate
Feed-back client pentru URO Parts Pompa combustibil 16141184022
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 847603048974
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 847603048974
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 847603048974
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 847603048974
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 847603048974
(0)