VALEO din 587008: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Filtru combustibil producători
VALEO Filtru combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Filtru combustibil Filtru conducta VALEO 3276425870086 magazin online

VALEO Filtru combustibil Filtru conducta
Numarul articolului: 587008

Filtru combustibil 3276425870086: evaluare
Recenzii (0)
  • Tip filtru: Filtru conducta
  • An fabricatie pana la: 06/1998
  • Înaltime [mm]: 161,5
  • Diametru [mm]: 61, 55,5
  • Proportie filet iesire: 8
  • Proportie filet intrare: 8
  • Diametru admisie [mm]: 8
  • Diametru evacuare [mm]: 8
  • Conditie: Nou
35,69 RON* Salvează: 15%
30,34 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: VALEO
  • Tip: Filtru combustibil
  • EAN: 3276425870086
VALEO 3276425870086

VALEO Filtru combustibil 3276425870086 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 0060675978
ALFA ROMEO 0060811822
ALFA ROMEO 0060811904
ALFA ROMEO 0060813871
ALFA ROMEO 46403933
ALFA ROMEO 46523087
ALFA ROMEO 60675978
ALFA ROMEO 60811822
ALFA ROMEO 60811904
ALFA ROMEO 60812738
ALFA ROMEO 60813871
ALFA ROMEO 71736100
AUDI 6X0201511B
CHEVROLET 25160729
CITROËN 156779
CITROËN 156789
CITROËN 1567C4
FIAT 4435144
FIAT 46403932
FIAT 46403933
FIAT 46441236
FIAT 46523087
FIAT 46769601
FIAT 60811822
FIAT 60811904
FIAT 71736100
FIAT 7612972
FIAT 7787063
GENERAL MOTORS 25121353
GENERAL MOTORS 25160729
GENERAL MOTORS 25161333
GENERAL MOTORS 25313359
GENERAL MOTORS 90353562
GENERAL MOTORS GF633
JAGUAR 1X439155A
JAGUAR 1X439155AA
JAGUAR C2S20906
JAGUAR C2S2768
JAGUAR C2S40500
JAGUAR C2S43206
JAGUAR C2S45278
KAYSER AK10F
KAYSER AK10OV
KAYSER AK10X0
KAYSER AK10XO
LADA 21230111701000
LADA 21230111701001
LADA 21230111701002
LANCIA 46403933
LANCIA 46441236
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Filtru combustibil producători
MAHLE ORIGINAL KL 61
MANN-FILTER WK 512
MANN-FILTER WK 512/2
MANN-FILTER WK 613
BOSCH 0 450 902 151
BOSCH 0 450 905 002
BOSCH 0 450 905 273
BOSCH 0 450 905 280
BOSCH 0 450 905 316
BOSCH 0 450 905 320
BOSCH 0 450 905 324
BOSCH 0 450 905 902
MAHLE ORIGINAL KL 14
MAHLE ORIGINAL KL 555
PURFLUX EP139
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1330901
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1331043
HENGST FILTER H110WK
HENGST FILTER H141WK
HENGST FILTER H227WK
HENGST FILTER H312WK
MAGNETI MARELLI 152071760676
MAGNETI MARELLI 152071760845
MAGNETI MARELLI 152071760851
MAGNETI MARELLI 153071760195
FEBI BILSTEIN 17635
FEBI BILSTEIN 32399
FEBI BILSTEIN 33467
MAPCO 62212
MAPCO 62221
MAPCO 62511
MEYLE 100 201 0000
MEYLE 100 201 0013
MEYLE 614 818 0002
JAPANPARTS FC-909S
JAPANPARTS FC-W01S
VAICO V10-0207
VAICO V40-0019
VAICO V40-0642
VAICO V51-0007
KRAFT 1728300
MAHLE ORIGINAL KL 60
MAHLE ORIGINAL KL 83
MAHLE ORIGINAL KL 84
TOPRAN 107 693
TOPRAN 201 622
TOPRAN 720 937
BLUE PRINT ADG02325
COOPERSFIAAM FILTERS FT5207
COOPERSFIAAM FILTERS FT5258
VALEO 587003
VALEO 587008
VALEO 587007
VALEO 587010
JC PREMIUM B3W019PR
JC PREMIUM B3X004PR
JC PREMIUM B3X003PR
BLUE PRINT ADN12324
UFI 31.501.00
UFI 31.510.00
UFI 31.515.00
UFI 31.722.00
KNECHT KL 14
KNECHT KL 61
KNECHT KL 83
KNECHT KL 84
KNECHT KL 555
CHAMPION L201/606
CHAMPION L225/606
VAICO V24-0483
SOFIMA S 1510 B
SOFIMA S 1515 B
DENCKERMANN A110003
HENGST FILTER H82WK01
CHAMPION CFF100201
CHAMPION CFF100225
KAMOKA F300201
KAMOKA F300801
KAMOKA F301501
KAMOKA F310101
PURFLUX EP155
PURFLUX EP163
PURFLUX EP164
PURFLUX EP218
BLUE PRINT ADJ132319
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.38.061
STARK SKFF-0870002
STARK SKFF-0870077
RIDEX 9F0003
RIDEX 9F0078
DELPHI EFP202
OPTIMAL FF-01229
OPTIMAL FF-01362
BUGIAD BSP20996
MEAT & DORIA 4021
MEAT & DORIA 4021/1
MEAT & DORIA 4051
MEAT & DORIA 4108
HOFFER 4021
HOFFER 4021/1
HOFFER 4051
HOFFER 4108
DELPHI EFP214
JP GROUP 1118700900
JP GROUP 1118701100
JP GROUP 1118701109
BLUE PRINT ADV182321
ASHIKA 30-09-909
ASHIKA 30-W0-001
COOPERSFIAAM FILTERS FT5678
ALCO FILTER SP-2024
ALCO FILTER SP-2060
SOFIMA S 1722 B
SOFIMA S 1501 B
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.38.041
PROFIT 1540-0739
KRAFT 1723010
AUTOMEGA 180009510
AUTOMEGA 180012710
MAXGEAR 26-0078
MAXGEAR 26-0079
MAXGEAR 26-0103
JAPKO 30909
JAPKO 30W01
SWAG 40 91 7635
MEAT & DORIA 4077
KOLBENSCHMIDT 50013643
MASTER-SPORT 512-KF-PCS-MS
SWAG 60 93 2399
MASTER-SPORT 613-KF-PCS-MS
MASTER-SPORT 613-PCS-MS
DENCKERMANN A110002
DENCKERMANN A110004
FRAM CA10097
Dr!ve+ DP1110.13.0015
MECAFILTER ELE6006
MECAFILTER ELE6011
MECAFILTER ELE6064
MECAFILTER ELE6065
MULLER FILTER FB112
MULLER FILTER FB211
KLAXCAR FRANCE FE014z
MEAT & DORIA FKFIA093
MEAT & DORIA FKFIA094
MEAT & DORIA FKFIA096
MEAT & DORIA FKFIA097
MEAT & DORIA FKFIA123
MEAT & DORIA FKFIA124
FRIGAIR FL31.401
FAST FT39006
FAST FT39009
FRAM G5540
FRAM G6400
FRAM G9716
CLEAN FILTER MBNA 022
CLEAN FILTER MBNA 950
CLEAN FILTER MBNA 964
CLEAN FILTER MBNA 985
DONALDSON P550090
QUINTON HAZELL QFF0252
QUINTON HAZELL QFF0303
ALCO FILTER SP-2171
SCT Germany ST 308
SCT Germany ST 342
WIX FILTERS WF8033
WIX FILTERS WF8101
WIX FILTERS WF8316
MAHLE ORIGINAL 081 PI 00108 000
KAVO PARTS DF-7741
FILTRON PP 829/1
FILTRON PP 831
FILTRON PP 905
VIKA 12010076601
DJ PARTS FF1165
STARK SKFF-0870314
RIDEX 9F0315
JAGUAR C2S43206
AIC 51837
MASTER-SPORT 450001332
MASTER-SPORT 450001553
MASTER-SPORT 450002183
MASTER-SPORT 450002382
STARK SKFS-18880844
RIDEX 4055F0845
STARK SKFS-18880845
STARK SKFS-18880846
STARK SKFS-18880847
FEBI BILSTEIN 175045
FEBI BILSTEIN 175047
PURRO PUR-PF0013
PURRO PUR-PF0017
JPN 30F1034-JPN
Alternative recomandate
Feed-back client pentru VALEO Filtru combustibil 587008
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Filtru combustibil 3276425870086
(0)
4 Recenzii Filtru combustibil 3276425870086
(0)
3 Recenzii Filtru combustibil 3276425870086
(0)
2 Recenzii Filtru combustibil 3276425870086
(0)
1 Recenzii Filtru combustibil 3276425870086
(0)