CHAMPION din COF100136S: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Filtru ulei producători
CHAMPION Filtru ulei cumpără ieftin la Rexbo
Filtru ulei Filtru insurubabil CHAMPION 4044197763368 magazin online

CHAMPION Filtru ulei Filtru insurubabil
Numarul articolului: COF100136S

Filtru ulei 4044197763368: evaluare
Recenzii (0)
  • Înaltime [mm]: 52
  • Dimensiune filet: M 20 x 1.5
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]: 1
  • Diametru [mm]: 76
  • Tip ambalaj: Cutie
  • Lungime ambalaj [cm]: 7,8
  • Latime ambalaj [cm]: 7,8
  • Inaltime ambalaj [cm]: 7,2
  • Diametru inel de etansare de la [mm]: 62
  • Diametru inel de etansare pana la [mm]: 71
  • Numar motor TECDOC: K4M 858
  • Conditie: Nou
26,60 RON* Salvează: 15%
22,61 RON
incl. 19% TVA,
Livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: CHAMPION
  • Tip: Filtru ulei
  • EAN: 4044197763368
CHAMPION 4044197763368

CHAMPION Filtru ulei 4044197763368 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
CHAMPION COF100136S
GENERAL MOTORS 9111019
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7702144083
RENAULT 8200033408
RENAULT 8983601900
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Filtru ulei producători
MANN-FILTER W 75/3
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
PURFLUX LS932
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071760808
FEBI BILSTEIN 27155
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS FT5409
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.194.00
UFI 23.418.00
UFI 23.424.00
BOSCH 0 451 103 233
KNECHT OC 467
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
CHAMPION F103/606
COOPERSFIAAM FILTERS FT6129
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3424 R
KAMOKA F100301
PURFLUX LS218
PURFLUX LS571
MAHLE ORIGINAL OC 309
STARK SKOF-0860002
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
RIDEX 7O0003
OPTIMAL FO-00271
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
HOFFER 15056
JP GROUP 1218505700
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-946
ALCO FILTER SP-1039
PROFIT 1540-0309
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
CLEAN FILTER DO 832
CLEAN FILTER DO1800
MECAFILTER ELH4391
MULLER FILTER FO100
FRAM PH11774
FRAM PH5796
FRAM PH5911
WIX FILTERS WL7254
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/3
DJ PARTS FL1192
KAVO PARTS KSK-6502
Alternative recomandate
Feed-back client pentru CHAMPION Filtru ulei COF100136S
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Filtru ulei 4044197763368
(0)
4 Recenzii Filtru ulei 4044197763368
(0)
3 Recenzii Filtru ulei 4044197763368
(0)
2 Recenzii Filtru ulei 4044197763368
(0)
1 Recenzii Filtru ulei 4044197763368
(0)