HOFFER din H207021: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Parghie antrenare stergator parbriz producători
HOFFER Parghie antrenare stergator parbriz cumpără ieftin la Rexbo
Sistem stergator parbriz V HOFFER 2234114466591 magazin online

HOFFER Sistem stergator parbriz V
Numarul articolului: H207021

Sistem stergator parbriz 2234114466591: evaluare
Recenzii (0)
  • Partea de montare: fata
  • Tensiune [V]: 12
  • Conditie: Nou
560,75 RON* Salvează: 15%
476,64 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
La moment, produsul este în afara stocului
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: HOFFER
  • Tip: Sistem stergator parbriz
  • EAN: 2234114466591
HOFFER 2234114466591

HOFFER Sistem stergator parbriz 2234114466591 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
GENERAL MOTORS 9117721
GENERAL MOTORS 9117723
OPEL 01270001
OPEL 01274142
OPEL 024450202
OPEL 09200460
OPEL 1270001
OPEL 1274142
OPEL 24450202
OPEL 9200460
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Sistem stergator parbriz producători
VEMO V40-07-0006
METZGER 2190043
FEBI BILSTEIN 33766
ERA 460045
MAGNETI MARELLI 064352403010
VAICO V40-0573
JP GROUP 1298100200
ESEN SKV 05SKV015
AUTOMEGA 100089710
SWAG 40 93 3766
MAXGEAR 57-0070
CASCO CWS10100AS
STARK SKWL-0920022
RIDEX 300W0023
MAPCO 104785
ALANKO 10800774
METZGER 2190397
VAN WEZEL 3742230
AUTOMEGA 100089715
BLIC 5910-04-030540PP
MEAT & DORIA 207021
HOFFER H207021
ERA 460332A
NTY ESW-PL-001A
AIC 51870
AIC 52743
JP GROUP 1298200600
ABAKUS 103-04-094
Alternative recomandate
Feed-back client pentru HOFFER Sistem stergator parbriz H207021
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Sistem stergator parbriz 2234114466591
(0)
4 Recenzii Sistem stergator parbriz 2234114466591
(0)
3 Recenzii Sistem stergator parbriz 2234114466591
(0)
2 Recenzii Sistem stergator parbriz 2234114466591
(0)
1 Recenzii Sistem stergator parbriz 2234114466591
(0)