MANN-FILTER din W 610/3: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Filtru ulei producători
MANN-FILTER Filtru ulei cumpără ieftin la Rexbo
Filtru ulei cu ventil blocare retur MANN-FILTER 4011558738402 magazin online

MANN-FILTER Filtru ulei cu ventil blocare retur
Numarul articolului: W 610/3

Filtru ulei 4011558738402: evaluare
Recenzii (0)
  • An fabricatie de la: 06/1990
  • Înaltime [mm]: 90
  • Dimensiune filet: M 20 X 1.5
  • Diametru interior 2 [mm]: 54
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]: 1,0
  • Cod articol al dispozitivului special recomandat: LS 6/1
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu ventil blocare retur
  • Diametru [mm]: 66
  • Diametru exterior 2 [mm]: 62
  • Conditie: Nou
36,60 RON* Salvează: 15%
31,11 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Pana la numar serie sasiu: 10000
  • De la numar motor: 140454
  • Cod motor: 188 A4.000
  • pt. cod original (OE): 2.4249.190.1
  • Norma gaze de esapament: Euro 3
  • Alte detalii
  • Producători: MANN-FILTER
  • Tip: Filtru ulei
  • EAN: 4011558738402
MANN-FILTER 4011558738402

MANN-FILTER Filtru ulei 4011558738402 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
BRILLIANCE SMD360935
BYD 471Q1012950C
BYD BYD483QA1017010
CASE IH VA30A4000103
CASE IH VA30A4000105
CHERY SMD360935
CITROËN 1109AE
CITROËN 1109CG
DEUTZ-FAHR 000947941
DEUTZ-FAHR 001026870
DEUTZ-FAHR 001039891
DONGFENG FENGDU 1520831U00
DONGNAN (SOUEAST) SEOES1662
FIAT 46347171
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 50037689
FIAT 55213927
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 55259645
FIAT 6000605218
FIAT 6000611028
FIAT 6001073249
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FIAT-HITACHI 4294841
FORD 1535505
FORD 1699522
FORD 2217580
FORD 3396825
FORD 3521840
FORD 3803268
FORD 3891893
FORD 5016958
FORD 9S516731AA
FORD AS516731AA
FORD KL0714302B
GEHL 082350
GEHL 122497
GEHL 548943687270
GENERAL MOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Filtru ulei producători
KRAFT 1703610
BOSCH F 026 407 025
VAICO V26-0086
VAICO V30-1338
VAICO V24-0018
MANN-FILTER W 610/2
MANN-FILTER W 610/3
MANN-FILTER W 610/6
MANN-FILTER W 67/1
BOSCH 0 451 103 316
BOSCH 0 451 103 364
BOSCH 0 986 452 006
BOSCH 0 986 452 041
PURFLUX LS350
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1311019
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313016
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1314018
HENGST FILTER H90W25
HENGST FILTER H97W05
HENGST FILTER H97W06
HENGST FILTER H97W08
MAGNETI MARELLI 152071758747
MAGNETI MARELLI 152071758756
MAGNETI MARELLI 153071760123
FEBI BILSTEIN 32100
MAPCO 61556
MAPCO 61557
MAPCO 61562
JAPANPARTS FO-120S
JAPANPARTS FO-316S
VAICO V24-0047
SAKURA S1703660
KAGER 10-0024
MAHLE ORIGINAL OC 115
MAHLE ORIGINAL OC 194
MAHLE ORIGINAL OC 196
MAHLE ORIGINAL OX 175D
TOPRAN 201 295
BLUE PRINT ADM52107
BLUE PRINT ADN12111
COOPERSFIAAM FILTERS FT5369
COOPERSFIAAM FILTERS FT5407
COOPERSFIAAM FILTERS FT5447
FEBI BILSTEIN 39035
FEBI BILSTEIN 39036
FEBI BILSTEIN 39037
VALEO 586021
VALEO 586013
VALEO 586060
JC PREMIUM B14010PR
BLUE PRINT ADL142102
UFI 23.133.00
UFI 23.243.00
UFI 23.260.00
UFI 23.265.00
UFI 23.438.00
MAHLE ORIGINAL OC 986
MAHLE ORIGINAL OX 163/4D
KNECHT OC 115
KNECHT OC 194
KNECHT OC 196
KNECHT OC 986
FLEETGUARD LF3644
NIPPARTS J1311019
NIPPARTS J1311026
NIPPARTS J1313016
NIPPARTS J1314010
NIPPARTS J1317004
PURFLUX LS225
JAPANPARTS FO-022S
CHAMPION F126/606
CHAMPION F208/606
CHAMPION F128/606
VAICO V26-0012
VAICO V52-0131
CHAMPION COF100128S
CHAMPION COF100208S
SOFIMA S 3265 R
SOFIMA S 4030 R
SOFIMA S 3243 R
BLUE PRINT ADZ92115
SOFIMA S 3261 R
SOFIMA S 6900 R
CHAMPION COF102126S
KAMOKA F101401
KAMOKA F104401
KAMOKA F113501
PURFLUX LS287
PURFLUX LS489A
PURFLUX LS910
MAHLE ORIGINAL OC 259
ASHIKA 10-01-120
STARK SKOF-0860011
STARK SKOF-0860025
RIDEX 7O0026
RIDEX 7O0012
OPTIMAL FO-00164
MEAT & DORIA 15017
MEAT & DORIA 15060/4
MEAT & DORIA 15571
HOFFER 15060/4
HOFFER 15318/3
HOFFER 15571
JP GROUP 1218501100
JP GROUP 1218502700
ASHIKA 10-03-316
FRIGAIR CT04.702
ALCO FILTER SP-1094
ALCO FILTER SP-989
SogefiPro FT7540
ASHIKA 10-00-022
JAPKO 10022
JAPKO 10120
JAPKO 10316
PROFIT 1540-2622
PROFIT 1540-2624
KRAFT 1703396
KRAFT 1703660
AUTOMEGA 180041710
AUTOMEGA 180058710
AUTOMEGA 180060410
MEYLE 214 322 0008
MAXGEAR 26-0030
MAXGEAR 26-0397
MAXGEAR 26-0427
MAXGEAR 26-0578
KOLBENSCHMIDT 50013107
KOLBENSCHMIDT 50013108
KOLBENSCHMIDT 50013109
KOLBENSCHMIDT 50013109/3
ASHIKA 51-00-00012
WIX FILTERS 51365
MASTER-SPORT 610/2-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 610/3-OF-PCS-MS
MEYLE 614 322 0000
MASTER-SPORT 67/1-OF-PCS-MS
SWAG 70 93 2100
MASTER-SPORT 712/37-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210021
DENCKERMANN A210056
DENCKERMANN A210159
DENCKERMANN A210165
DENCKERMANN A210305
ACKOJA A26-0500
ACKOJA A37-0500
CLEAN FILTER DO 854/A
CLEAN FILTER DO 925/A
CLEAN FILTER DO1823
Dr!ve+ DP1110.11.0035
Dr!ve+ DP1110.11.0110
MECAFILTER ELH4119
MECAFILTER ELH4143
MECAFILTER ELH4233
MEAT & DORIA FKFIA018
MEAT & DORIA FKFIA035
MEAT & DORIA FKFIA036
MEAT & DORIA FKFIA037
MEAT & DORIA FKFIA038
MEAT & DORIA FKFIA040
MEAT & DORIA FKFIA046
MEAT & DORIA FKFIA047
MEAT & DORIA FKFIA048
MEAT & DORIA FKFIA049
MEAT & DORIA FKFIA055
MEAT & DORIA FKFIA056
MEAT & DORIA FKFIA062
MEAT & DORIA FKFIA063
MEAT & DORIA FKFIA067
MEAT & DORIA FKFIA079
MEAT & DORIA FKFIA081
MEAT & DORIA FKFIA087
MEAT & DORIA FKFIA089
MEAT & DORIA FKFIA120
MEAT & DORIA FKFIA121
MEAT & DORIA FKFIA132
MEAT & DORIA FKFIA133
MEAT & DORIA FKFIA145
MEAT & DORIA FKFIA147
MEAT & DORIA FKFIA149
MEAT & DORIA FKFIA175
MEAT & DORIA FKFIA178
MEAT & DORIA FKFIA179
MEAT & DORIA FKFIA185
MEAT & DORIA FKFIA186
MEAT & DORIA FKFIA188
MULLER FILTER FO198
MULLER FILTER FO205
MULLER FILTER FO304
FAST FT38019
UNICO FILTER LI 690/3
DONALDSON P502007
FRAM PH4558
FRAM PH5317
FRAM PH5949
FRAM PH6811
QUINTON HAZELL QFL0056
QUINTON HAZELL QFL0057
SCT Germany SM 104
SCT Germany SM 134
WIX FILTERS WL7134
WIX FILTERS WL7164
WIX FILTERS WL7200
WIX FILTERS WL7252
MAXGEAR 26-0867
MAXGEAR 26-0884
EUROREPAR E149130
RIDEX 4682P0003
FEBI BILSTEIN 104333
KAVO PARTS MO-429
KAVO PARTS MO-511
KAVO PARTS NO-242C
FILTRON OP 545/2
FILTRON OP 575
FILTRON OP 595
FILTRON OP 597
FILTRON OP 632/3
BLUE PRINT ADC42126
DJ PARTS FL1045
DJ PARTS FL1211
DJ PARTS FL1222
KAVO PARTS KSK-3001
KAVO PARTS KSK-4001
KRAFT 1703680
MASTER-SPORT 450001052
MASTER-SPORT 450001062
MASTER-SPORT 450001142
MASTER-SPORT 450001152
MASTER-SPORT 450001172
PURRO PUR-PO1007
PURRO PUR-PO7010
PURRO PUR-PO8014
Donaldson-AU P502007
Dr!ve+ DP1110.11.0302
JPN 10F0312-JPN
JPN 10F1009-JPN
JPN 10F3005-JPN
Alternative recomandate
Feed-back client pentru MANN-FILTER Filtru ulei W 610/3
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Filtru ulei 4011558738402
(0)
4 Recenzii Filtru ulei 4011558738402
(0)
3 Recenzii Filtru ulei 4011558738402
(0)
2 Recenzii Filtru ulei 4011558738402
(0)
1 Recenzii Filtru ulei 4011558738402
(0)