RIDEX din 9F0006: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Filtru combustibil producători
RIDEX Filtru combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Filtru combustibil RIDEX 4059191234127 magazin online

RIDEX Filtru combustibil
Numarul articolului: 9F0006

Filtru combustibil 4059191234127: evaluare
Recenzii (0)
  • Tip filtru: Insertie filtru
  • Înaltime [mm]: 100,5
  • Diametru carcasa [mm]: 68
  • Diametru interior [mm]: 24,5
  • Tip combustibil: motorina
  • Conditie: Nou
28,82 RON* Salvează: 15%
24,50 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Filtru combustibil
  • EAN: 4059191234127
RIDEX 4059191234127

RIDEX Filtru combustibil 4059191234127 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
CITROËN 1606267680
CITROËN 1631487880
CITROËN 190190
CITROËN 190196
CITROËN 190698
CITROËN 1906C4
CITROËN/PEUGEOT 190190
CITROËN/PEUGEOT 190196
DAEWOO 13179060
DAEWOO 13204107
DAEWOO 93179235
DAEWOO 93179236
FIAT 1345984080
FIAT 1346387080
FIAT 1352490080
FIAT 1362976080
FIAT 1368127080
FIAT 46849581
FIAT 51713215
FIAT 51738508
FIAT 51750286
FIAT 51753547
FIAT 51757948
FIAT 51773591
FIAT 51779083
FIAT 71743888
FIAT 71746975
FIAT 71753841
FIAT 71773193
FIAT 77362340
FIAT 77363600
FIAT 77365864
FIAT 77365902
FORD 1596790
FORD 9S519176AA
GENERAL MOTORS 13179060
GENERAL MOTORS 13204107
GENERAL MOTORS 813035
GENERAL MOTORS 813036
GENERAL MOTORS 813037
GENERAL MOTORS 813040
GENERAL MOTORS 813042
GENERAL MOTORS 813043
GENERAL MOTORS 93179235
GENERAL MOTORS 93179236
GENERAL MOTORS 93186524
GENERAL MOTORS 93193621
GENERAL MOTORS 95599129
GENERAL MOTORS 96816473
GEO 9S519176AA
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Filtru combustibil producători
KRAFT 1723002
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1338027
HENGST FILTER H303WK
BOSCH 1 457 070 001
MANN-FILTER PU 723 x
HENGST FILTER E83KP D140
HENGST FILTER H159WK
FEBI BILSTEIN 26336
FEBI BILSTEIN 30758
MAPCO 63236
JAPANPARTS FC-ECO016
JAPANPARTS FC-K18S
VAICO V25-0145
VAICO V40-0611
MAHLE ORIGINAL KC 140
TOPRAN 207 045
BLUE PRINT ADK82327
COOPERSFIAAM FILTERS FP5600HWS
VALEO 587914
JC PREMIUM B3F036PR
JC PREMIUM B38036PR
BLUE PRINT ADL142302
UFI 55.084.00
UFI 55.108.00
UFI 55.112.00
UFI 55.114.00
UFI 55.116.00
UFI 55.116.01
UFI 55.120.00
UFI 55.125.00
UFI 55.134.00
UFI 55.139.00
UFI 55.143.00
UFI 55.145.00
UFI 55.147.00
UFI 55.148.00
UFI 55.152.00
UFI 55.178.00
UFI 55.179.00
UFI 60.H2O.00
HENGST FILTER E83KP01 D140
MAHLE ORIGINAL KX 208D
BLUE PRINT ADW192302
KNECHT KC 140
KNECHT KX 208D
NIPPARTS J1338031
COOPERSFIAAM FILTERS FA5757A
UFI 55.144.00
CHAMPION L409/606
CHAMPION CFF100409
SOFIMA S 5084 GC
SOFIMA S 5108 GC
SOFIMA S 5112 GC
SOFIMA S 5116 GC
SOFIMA S 5148 GC
SOFIMA S 6H2O NE
PURFLUX CS490
SOFIMA S 5147 GC
DELPHI HDF608
DELPHI HDF572
DELPHI HDF571
SOFIMA S 5114 GC
SOFIMA S 5120 GC
SOFIMA S 5178 GC
KAMOKA F301601
PURFLUX C507A
SOFIMA S 5179 GC
HENGST FILTER E83KP02 D140
SOFIMA S 5125 GC
SOFIMA S 5152 GC
STARK SKFF-0870005
STARK SKFF-0870036
RIDEX 9F0006
RIDEX 9F0037
MEAT & DORIA 4499
MEAT & DORIA 4915
MEAT & DORIA 4916
MEAT & DORIA 5046
MEAT & DORIA 5075
MEAT & DORIA 5078
HOFFER 4915
HOFFER 4916
HOFFER 5046
HOFFER 5075
HOFFER 5078
SOFIMA S 5143 GC
SOFIMA S 5139 GC
SOFIMA S 5144 GC
JP GROUP 1218700500
ASHIKA 30-ECO016
ASHIKA 30-K0-018
ALCO FILTER MD-577
MAGNETI MARELLI 153071760527
SOFIMA S 1161 GC
SOFIMA S 5134 GC
SOFIMA S 5145 GC
DT 12.23000
PROFIT 1530-2543
AUTOMEGA 180009010
AUTOMEGA 180061710
MASTER-SPORT 208DK-KF-PCS-MS
MAXGEAR 26-0033
MAXGEAR 26-0666
JAPKO 30K18
JAPKO 3ECO016
MEAT & DORIA 4777
KOLBENSCHMIDT 50014136
MEAT & DORIA 5076
ASHIKA 51-00-00012
MEYLE 614 323 0004
MASTER-SPORT 723X-KF-PCS-MS
DENCKERMANN A120184
FRAM C10026A
Dr!ve+ DP1110.13.0068
MECAFILTER ELG5322
MECAFILTER ELG5324
SogefiPro FA7575
MEAT & DORIA FKFIA002
MEAT & DORIA FKFIA003
MEAT & DORIA FKFIA009
MEAT & DORIA FKFIA010
MEAT & DORIA FKFIA012
MEAT & DORIA FKFIA013
MEAT & DORIA FKFIA019
MEAT & DORIA FKFIA023
MEAT & DORIA FKFIA059
MEAT & DORIA FKFIA060
MEAT & DORIA FKFIA082
MEAT & DORIA FKFIA085
MEAT & DORIA FKFIA140
MEAT & DORIA FKFIA141
MEAT & DORIA FKFIA142
MEAT & DORIA FKFIA160
MEAT & DORIA FKFIA163
MEAT & DORIA FKFIA170
MEAT & DORIA FKFIA171
MEAT & DORIA FKFIA184
MULLER FILTER FN148
FAST FT39047
FRAM PS9420WST
QUINTON HAZELL QFF0278
SCT Germany SC 7046 P
WIX FILTERS WF8366
CHAMPION CFF100747
KAVO PARTS SF-9960
FILTRON PE 982
DJ PARTS FF1143
ASHIKA 60-00-0241
ASHIKA 60-00-0619
MEAT & DORIA 5074
ASHIKA 60-00-0241C
ASHIKA 60-00-0619C
MASTER-SPORT 450002462
MASTER-SPORT 450002232
MASTER-SPORT 450002302
JPN 30F8024-JPN
FAST FT39309
FAST FT39311
FAST FT39312
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Filtru combustibil 9F0006
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Filtru combustibil 4059191234127
(0)
4 Recenzii Filtru combustibil 4059191234127
(0)
3 Recenzii Filtru combustibil 4059191234127
(0)
2 Recenzii Filtru combustibil 4059191234127
(0)
1 Recenzii Filtru combustibil 4059191234127
(0)