ESEN SKV din 02SKV237: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
ESEN SKV Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric, 90l/h, cu filtru ESEN SKV 2249698589419 magazin online

ESEN SKV Pompa combustibil electric, 90l/h, cu filtru
Numarul articolului: 02SKV237

Pompa combustibil 2249698589419: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l/h]: 90
  • Tensiune [V]: 12
  • Presiune de actionare [bar]: 3,8
  • An fabricatie pana la: 08/2000
  • Partea de montare: in rezervor combustibil
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu filtru
  • Greutate [kg]: 0,32
  • Sistem injectie: Injectie multipunct
  • Diametru [mm]: 38
  • Lungime [mm]: 67, 114
  • Numar intrari / iesiri: 1/1
  • Diametru 1 [mm]: 9
  • Diametru 2 [mm]: 11
  • Conditie: Nou
117,91 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Lungime 1 [mm]: 67
  • Presiune de actionare [bar]: 3,8
  • Debit [l/h]: 90
  • Greutate (în kg): 0,32
  • Articol completare/Info suplimentar 2: 16
  • Cod motor: KFX (TU3JP)
  • nu pentru cod motor: KDX (TU3M/Z)
  • Alte detalii
  • Producători: ESEN SKV
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 2249698589419
ESEN SKV 2249698589419

ESEN SKV Pompa combustibil 2249698589419 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
CHEVROLET 9120218
DAEWOO 06351053
DAEWOO 96264121
DAEWOO 96291866
DAEWOO 96308414
DAEWOO AM06ST
GENERAL MOTORS 815037
GENERAL MOTORS 90451593
GENERAL MOTORS 9120218
GENERAL MOTORS 9128644
GENERAL MOTORS 9200109
HITACHI 133353
HITACHI 133492
HITACHI FUP200002
HITACHI V33A010
HITACHI XFP38008
HOLDEN 09120218
HOLDEN 90119098
HOLDEN 90451593
HOLDEN 9120218
INFINITI 170421W700
INFINITI A70421W700
LADA 2112113901001
NISSAN 170421W700
NISSAN A70421W700
OPEL 0815037
OPEL 0815039
OPEL 09120218
OPEL 09200109
OPEL 09204647
OPEL 815037
OPEL 815037
OPEL 815039
OPEL 815039
OPEL 90451593
OPEL 9120218
OPEL 9120218
OPEL 91202180
OPEL 9128644
OPEL 9200109
OPEL 9200109
OPEL 92001090
OPEL 9204647
STANDARD AUTOMOBILE 31642
VAUXHALL 815037
VAUXHALL 815037
VAUXHALL 815039
VAUXHALL 815039
VAUXHALL 90451593
VAUXHALL 9120218
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
PIERBURG 7.02552.04.0
PIERBURG 7.02552.05.0
PIERBURG 7.02552.08.0
JOHNS KSP 55 08-001
METZGER 2250008
METZGER 2250009
VEMO V28-09-0008
VEMO V53-09-0001
VEMO V40-09-0022
PIERBURG 7.00468.60.0
PIERBURG 7.02701.27.0
PIERBURG 7.02701.28.0
VALEO 347215
VALEO 347273
VALEO 731611
BOSCH 0 580 453 453
BOSCH 0 580 453 465
BOSCH 0 986 580 822
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1600901
QUINTON HAZELL QFP656
QUINTON HAZELL QFP819
VDO 993-784-025X
DELPHI FE0429-12B1
MAGNETI MARELLI 219045349908
MAGNETI MARELLI 219045349965
MAGNETI MARELLI 519780069901
MAPCO 22082
MAPCO 22711
MAPCO 22714
JAPANPARTS PB-D03
JAPANPARTS PB-D04
JAPANPARTS PB-W02
VEMO V40-09-0002
VEMO V40-09-0005
VEMO V51-09-0001
VEMO V70-09-0002
VEMO V99-09-0002
KAGER 52-0024
TOPRAN 205 627
FRIGAIR 0204.2030
FRIGAIR 0204.2031
FRIGAIR 0204.2034
AIRTEX E10258
AIRTEX E10535
MEAT & DORIA 76416
SIDAT 70028
SIDAT 70113
SIDAT 70408
SIDAT 72133
SIDAT 72134
SIDAT 72136
DELPHI FE0531-12B1
ERA 770059
MAGNETI MARELLI 313011313004
ERA 770042
AIRTEX E10632
DELPHI FE0501-12B1
STARK SKFP-0160008
MAGNETI MARELLI 313011300004
MAGNETI MARELLI 313011300044
MAPCO 22511
STARK SKFU-0410007
STARK SKFP-0160026
ERA 770062
MEAT & DORIA 76596
MEAT & DORIA 76919
MEAT & DORIA 76531
MEAT & DORIA 77261
MEAT & DORIA 76537
MEAT & DORIA 76539
DELPHI FE0355
HITACHI 2503492
ERA 775208
HITACHI 133353
ERA 775085
VALEO 347298
STARK SKFP-0160082
RIDEX 1382F0008
RIDEX 458F0009
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0081
SIDAT 73042
SIDAT 70333
HITACHI 133492
HOFFER 7506539
HOFFER 7507261
HOFFER 7506537
HOFFER 7506596
HOFFER 7506919
JP GROUP 1215200300
JP GROUP 1215200309
JP GROUP 1215200909
ERA 770093
MEAT & DORIA 77042
SIDAT 70027
BOSCH 0 580 454 145
FRIGAIR 0204.9030
ESEN SKV 02SKV216
ESEN SKV 02SKV217
ESEN SKV 02SKV227
ESEN SKV 02SKV237
ESEN SKV 02SKV718
ESEN SKV 02SKV735
ASHIKA 05-0D-D03
ASHIKA 05-W0-002
JAPKO 05D03
JAPKO 05D04
JAPKO 05W02
MASTER-SPORT 1118-1139009-PCS-MS
JP GROUP 1215200900
AUTOMEGA 140029410
AUTOMEGA 140029420
MAGNETI MARELLI 219900000057
METZGER 2250104
MAGNETI MARELLI 313011300120
PROFIT 4001-0004
MAXGEAR 43-0013
MAXGEAR 43-0037
MAXGEAR 43-0127
MASTER-SPORT 580453453-PR-PCS-MS
FISPA 70027
SIDAT 70027-2
FISPA 70028
FISPA 70333
FISPA 70408
FISPA 72133
FISPA 72136
HOFFER 7506416
HOFFER 7507042
ERA 770105
ERA 770156
ERA 770162
BSG BSG 65-830-003
AIRTEX E10809
DELPHI FE0580-12B1
JOHNS KSP 55 07-003
SIDAT 70027A2
SIDAT 70333A2
MEYLE 614 919 0005
MEAT & DORIA 77042/1
AUTOMEGA 210061820
HITACHI 133438
HELLA 8TF 358 106-561
SIDAT 70113A2
VEMO V46-09-0078
MEAT & DORIA 77042E
HOFFER 7507042E
MAXGEAR 43-0167
HELLA 8TF 358 106-771
ERA 770042A
ERA 770059A
ERA 770062A
ERA 770093A
ERA 770156A
ERA 770162A
ERA 775085A
ERA 775086A
SIDAT 70027AS
HERTH+BUSS ELPARTS 65453009
MEAT & DORIA 31422
HITACHI 2503353
DAKAtec 900026
SIDAT 70333AS
SIDAT 70408AS
SIDAT 72134AS
BOSCH 0 580 454 155
FISPA 70408AS
AIC 52408
HITACHI 2503438
VEMO V40-85-0025
ENGITECH ENT100019
ENGITECH ENT100027
ENGITECH ENT100043
ENGITECH ENT100141
METZGER 2314226
DONALDSON P105532
STARK SKFP-0160322
RIDEX 458F13818
ENERGY G10004
ENERGY G10007
ENERGY G10066
ENERGY G30045
HITACHI 133198
HITACHI 2503198
Nokian T431955
ENGITECH ENT100003
KAMOKA 8400026
KAMOKA 8410025
MEAT & DORIA 77261E
HELLA 8TF 358 304-081
Alternative recomandate
Feed-back client pentru ESEN SKV Pompa combustibil 02SKV237
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 2249698589419
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 2249698589419
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 2249698589419
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 2249698589419
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 2249698589419
(0)