RIDEX din 458F0028: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
RIDEX Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric, 95l/h RIDEX 4059191177660 magazin online

RIDEX Pompa combustibil electric, 95l/h
Numarul articolului: 458F0028

Pompa combustibil 4059191177660: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l/h]: 95
  • Tensiune [V]: 12
  • Presiune de actionare [bar]: 3
  • Tip combustibil: benzina
  • Partea de montare: in rezervor combustibil
  • Greutate [kg]: 0,32
  • Sistem injectie: Injectie multipunct
  • Diametru [mm]: 38
  • Lungime [mm]: 67, 113
  • Mod de actionare: tractiune integrala
  • Numar intrari / iesiri: 1/1
  • Diametru 2 [mm]: 8
  • Diametru 1 [mm]: 10
  • Conditie: Nou
115,44 RON* Salvează: 15%
98,12 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
În stoc
- +
Adaugă la coș
Facebook
Detalii produs
  • Diametru 2 [mm]: 8
  • Lungime 2 [mm]: 113
  • Lungime 1 [mm]: 67
  • Presiune de actionare [bar]: 3
  • Debit [l/h]: 95
  • Greutate (în kg): 0,32
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu instructiuni montaj
  • De la numar serie sasiu: X1093314
  • Pana la numar serie sasiu: Y1999999
  • Pana la numar motor: 010785
  • Cod motor: SR20DE
  • Mod de actionare: tractiune integrala
  • nu pentru cod motor: 840 A3.000
  • Alte detalii
  • Producători: RIDEX
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 4059191177660
RIDEX 4059191177660

RIDEX Pompa combustibil 4059191177660 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 46437229
ALFA ROMEO 46443198
ALFA ROMEO 46472793
ALFA ROMEO 46472793
ALFA ROMEO 46474142
ALFA ROMEO 46474142
ALFA ROMEO 46475058
ALFA ROMEO 46475717
ALFA ROMEO 46475719
ALFA ROMEO 46480607
ALFA ROMEO 46480607
ALFA ROMEO 464806070
ALFA ROMEO 46523407
ALFA ROMEO 46541845
ALFA ROMEO 46759865
ALFA ROMEO 46794446
ALFA ROMEO 46796398
ALFA ROMEO 46807425
ALFA ROMEO 46807638
ALFA ROMEO 46809220
ALFA ROMEO 46809221
ALFA ROMEO 46831125
ALFA ROMEO 46837061
ALFA ROMEO 46837359
ALFA ROMEO 4683753590
ALFA ROMEO 50008952
ALFA ROMEO 50014453
ALFA ROMEO 50017067
ALFA ROMEO 51705573
ALFA ROMEO 51709818
ALFA ROMEO 51732461
ALFA ROMEO 51857373
ALFA ROMEO 60623699
ALFA ROMEO 60623699
ALFA ROMEO 60629615
ALFA ROMEO 60629615
ALFA ROMEO 606519690
ALFA ROMEO 60652212
ALFA ROMEO 60665419
ALFA ROMEO 60665961
ALFA ROMEO 60667316
ALFA ROMEO 60682368
ALFA ROMEO 60682369
ALFA ROMEO 60812839
ALFA ROMEO 71719571
ALFA ROMEO 7782620
ALFA ROMEO 7782620
ALFA ROMEO 7789626
ALFA ROMEO 7789626
ALFA ROMEO 82490847
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
BOSCH 0 580 314 056
BOSCH 0 580 313 089
METZGER 2250032
METZGER 2250044
METZGER 2250049
VEMO V24-09-0027
VEMO V24-09-0028
VEMO V24-09-0034
VEMO V24-09-0035
VEMO V24-09-0039
VEMO V24-09-0042
VEMO V24-09-0044
VEMO V24-09-0046
VEMO V53-09-0001
PIERBURG 7.00468.37.0
PIERBURG 7.00468.38.0
PIERBURG 7.00468.42.0
PIERBURG 7.00468.43.0
PIERBURG 7.00468.45.0
PIERBURG 7.00468.55.0
VALEO 347015
VALEO 347041
VALEO 347042
VALEO 347070
VALEO 347074
VALEO 347075
VALEO 347077
VALEO 347251
BOSCH 0 580 313 011
BOSCH 0 580 313 026
BOSCH 0 580 313 039
BOSCH 0 580 313 075
BOSCH 0 580 313 076
BOSCH 0 580 314 010
BOSCH 0 580 453 408
BOSCH 0 580 453 427
BOSCH 0 580 454 094
BOSCH 0 986 580 250
BOSCH 0 986 580 254
BOSCH 0 986 580 255
BOSCH 0 986 580 356
BOSCH F 000 TE0 103
QUINTON HAZELL QFP628
QUINTON HAZELL QFP638
QUINTON HAZELL QFP640
QUINTON HAZELL QFP710
QUINTON HAZELL QFP713
QUINTON HAZELL QFP716
QUINTON HAZELL QFP717
QUINTON HAZELL QFP721
QUINTON HAZELL QFP722
QUINTON HAZELL QFP733
QUINTON HAZELL QFP734
QUINTON HAZELL QFP739
QUINTON HAZELL QFP741
QUINTON HAZELL QFP742
QUINTON HAZELL QFP756
QUINTON HAZELL QFP760
QUINTON HAZELL QFP774
QUINTON HAZELL QFP848
QUINTON HAZELL QFP877
QUINTON HAZELL QFP879
VDO X10-745-004-004V
VDO X10-745-004-005V
VDO X10-745-004-010V
DELPHI FE0429-12B1
DELPHI FE20015-12B1
MAGNETI MARELLI 219045349908
MAGNETI MARELLI 310002302007
MAGNETI MARELLI 313011300210
MAGNETI MARELLI 313011300217
MAGNETI MARELLI 313011303051
MAGNETI MARELLI 313011303103
MAGNETI MARELLI 313011303471
MAGNETI MARELLI 519031309939
MAGNETI MARELLI 519031309975
MAGNETI MARELLI 519031409910
MAGNETI MARELLI 519762019901
MAGNETI MARELLI 519762019904
MAGNETI MARELLI 519762029904
MAGNETI MARELLI 519766029900
MAGNETI MARELLI 940016021900
JAPANPARTS PB-997
VEMO V40-09-0002
VEMO V70-09-0002
VEMO V99-09-0002
PIERBURG 7.02701.90.0
PIERBURG 7.02701.91.0
DELPHI FG1033-12B1
DELPHI FE0472-12B1
DELPHI FE10162-12B1
DELPHI FE10164-12B1
DELPHI FE10163-12B1
DELPHI FE10064-12B1
DELPHI FE10170-12B1
AIRTEX E10421M
AIRTEX E10392M
AIRTEX E10388M
AIRTEX E10415M
AIRTEX E10430M
AIRTEX E10280M
AIRTEX E10216M
MEAT & DORIA 76416
VEMO V24-09-0015
SIDAT 70408
SIDAT 70427
SIDAT 72004
SIDAT 72010
SIDAT 72011
SIDAT 72015
SIDAT 72016
SIDAT 72030
SIDAT 72033
SIDAT 72041
SIDAT 72074
SIDAT 72086
SIDAT 72139
SIDAT 72144
SIDAT 72156
SIDAT 72209
SIDAT 72213
SIDAT 72245
SIDAT 73021
DELPHI FG1131-12B1
DELPHI FG1133-12B1
MAGNETI MARELLI 519766029981
ERA 770067
STARK SKFP-0160004
MAGNETI MARELLI 313011300006
MAGNETI MARELLI 313011300031
MAGNETI MARELLI 313011300034
MAGNETI MARELLI 313011300039
MAPCO 22054
ERA 770001
STARK SKFP-0160026
STARK SKFP-0160037
STARK SKFP-0160040
STARK SKFU-0410014
DELPHI FE10145-12B1
MEAT & DORIA 76195
MEAT & DORIA 76879
MEAT & DORIA 76963
MEAT & DORIA 76444
MEAT & DORIA 76456
MEAT & DORIA 76975
MEAT & DORIA 76468
MEAT & DORIA 76471
MEAT & DORIA 76494
MEAT & DORIA 76505
MEAT & DORIA 76510
MEAT & DORIA 76511
MEAT & DORIA 76515
MEAT & DORIA 76520
MEAT & DORIA 76542
MEAT & DORIA 76555
MEAT & DORIA 76445
MEAT & DORIA 76463
MEAT & DORIA 76470
MEAT & DORIA 76595
HITACHI 133303
ERA 775014
ERA 770002
ERA 775103
ERA 775004
ERA 775013
ERA 775025
ERA 775029
ERA 775017
ERA 775196
ERA 775154
ERA 775300
HITACHI 133326
VALEO 347289
MAGNETI MARELLI 519862019904
ASHIKA 05-09-997
RIDEX 1382F0015
RIDEX 458F0005
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0039
RIDEX 458F0042
SIDAT 72655
SIDAT 73044
SIDAT 73048
STARK SKFP-0160153
HITACHI 133336
HOFFER 7506195
HOFFER 7506879
HOFFER 7506963
HOFFER 7506444
HOFFER 7506456
HOFFER 7506468
HOFFER 7506471
HOFFER 7506494
HOFFER 7506505
HOFFER 7506510
HOFFER 7506511
HOFFER 7506542
HOFFER 7506555
HOFFER 7506975
JP GROUP 3315200609
RIDEX 458F0152
STARK SKFU-0410147
DELPHI FG1503-12B1
MAGNETI MARELLI 219900000095
MAGNETI MARELLI 219900000040
MEAT & DORIA 76467
ESEN SKV 02SKV202
ESEN SKV 02SKV207
ESEN SKV 02SKV211
ESEN SKV 02SKV212
ESEN SKV 02SKV214
ESEN SKV 02SKV218
ESEN SKV 02SKV227
ESEN SKV 02SKV722
JAPKO 05997
HITACHI 133370
URO Parts 16141180233
URO Parts 16141184022
URO Parts 1J0919087J
MAGNETI MARELLI 219900000025
METZGER 2250161
PROFIT 4001-0004
PROFIT 4001-0101
MAXGEAR 43-0074
MAXGEAR 43-0112
MASTER-SPORT 580453453-PR-PCS-MS
MASTER-SPORT 580454001-PCS-MS
PIERBURG 7.05656.73.0
FISPA 70408
FISPA 72139
FISPA 72156
FISPA 72213
SIDAT 72599
FISPA 72655
HOFFER 7506416
HOFFER 7506467
HOFFER 7506515
HOFFER 7507697
ERA 770162
ERA 775033
ERA 775469
MEAT & DORIA 77697
RIDEX 1382F0148
SIDAT 72041A2
SIDAT 72144A2
MAGNETI MARELLI 519700000216
MAPCO 22052
MEAT & DORIA 76467/1
MEAT & DORIA 76494/1
MEAT & DORIA 76542/1
MEAT & DORIA 76555/1
JP GROUP 3315200600
MAXGEAR 43-0155
HITACHI 133440
MEAT & DORIA 76467E
MEAT & DORIA 76494E
MEAT & DORIA 76542E
HOFFER 7506494E
HOFFER 7506542E
HELLA 8TF 358 106-161
VALEO 347345
VALEO 347347
VALEO 347348
VEMO V46-09-0078
MAXGEAR 43-0172
HELLA 8TF 358 106-761
MEAT & DORIA 76555E
HOFFER 7506555E
ERA 770001A
ERA 770002A
ERA 770162A
ERA 775014A
ERA 775025A
ERA 775029A
ERA 775060A
ERA 775081A
ERA 775613A
STARK SKFU-0410213
RIDEX 1382F0213
DELPHI FG2437-12B1
HITACHI 2503303
HITACHI 2503336
HELLA 8TF 358 146-771
SIDAT 70408AS
SIDAT 70427AS
SIDAT 72011AS
SIDAT 72041AS
FISPA 70408AS
SIDAT 72086A2
MEAT & DORIA 76468E
MAXGEAR 43-0219
DELPHI FE0789-12B1
DELPHI FG2396-12B1
ERA 775004A
HITACHI 2503326
HITACHI 2503370
HITACHI 2503440
METZGER 2250484
METZGER 2250491
ENGITECH ENT100013
ENGITECH ENT100038
STARK SKFP-0160322
RIDEX 458F13818
ESEN SKV 02SKV812
ESEN SKV 02SKV815
HITACHI 133198
HITACHI 133255
HITACHI 2503198
ENGITECH ENT100010
ENGITECH ENT100024
KAMOKA 8400087
KAMOKA 8400088
Alternative recomandate
Feed-back client pentru RIDEX Pompa combustibil 458F0028
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 4059191177660
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 4059191177660
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 4059191177660
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 4059191177660
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 4059191177660
(0)