URO Parts din 1J0919087J: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
URO Parts Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Pompa combustibil electric, fara senzor (plutitor) URO Parts 847603074010 magazin online

URO Parts Pompa combustibil electric, fara senzor (plutitor)
Numarul articolului: 1J0919087J

Pompa combustibil 847603074010: evaluare
Recenzii (0)
  • Mod de operare: electric
  • Tensiune [V]: 12
  • Presiune [bar]: 3
  • Tip combustibil: benzina
  • Articol extins/Informatii de extindere: fara senzor (plutitor)
  • Numar poli: 2
  • Numar motor TECDOC: AKR
  • Conditie: Nou
618,04 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
La moment, produsul este în afara stocului
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: URO Parts
  • Tip: Pompa combustibil
  • EAN: 847603074010
URO Parts 847603074010

URO Parts Pompa combustibil 847603074010 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 46411679
ALFA ROMEO 46432168
ALFA ROMEO 46443198
ALFA ROMEO 46512835
ALFA ROMEO 46530814
ALFA ROMEO 46537626
ALFA ROMEO 46739039
ALFA ROMEO 46767419
ALFA ROMEO 50926695
ALFAROME/FIAT/LANCI 46415938
ALFAROME/FIAT/LANCI 46415939
ALFAROME/FIAT/LANCI 46415941
ALFAROME/FIAT/LANCI 46448575
ALFAROME/FIAT/LANCI 46453551
ALFAROME/FIAT/LANCI 46538542
AUDI 1GD919051B
AUDI 1J0919050
AUDI 1J0919050B
AUDI 1J0919051B
AUDI 1J0919051C
AUDI 1J0919051D
AUDI 1J0919051F
AUDI 1J0919051H
AUDI 1J0919051J
AUDI 1J0919087
AUDI 1J0919087C
AUDI 1J0919087D
AUDI 1J0919087F
AUDI 1J0919087H
AUDI 1J0919087J
AUDI 1J0919133B
AUDI 1J0919673
AUDI 1J0919673F
AUDI 1J0919673H
AUDI 1J0919673J
AUDI 3B0919050B
AUDI 3B0919051A
AUDI 3B0919051C
AUDI 4B0919051E
AUDI 6K0919051C
AUDI 6N0919051M
AUDI 6N0919087E
AUDI 6N0919087G
AUDI 6Q0919051D
AUDI 6Q0919051F
AUDI 6Q0919051G
AUDI 6Q0919051J
AUDI 6U0919051D
AUDI 6U0919051E
AUDI 6U0919051F
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Pompa combustibil producători
JOHNS KSP 95 39-001
JOHNS KSP 95 39-002
BOSCH 0 986 580 934
VDO 228-233-002-007Z
METZGER 2250002
METZGER 2250006
METZGER 2250013
METZGER 2250022
METZGER 2250024
METZGER 2250044
METZGER 2250069
VEMO V24-09-0028
VEMO V24-09-0039
VEMO V24-09-0041
VEMO V25-09-0015
PIERBURG 7.00468.40.0
PIERBURG 7.00468.84.0
PIERBURG 7.00468.85.0
PIERBURG 7.00661.08.0
PIERBURG 7.02550.25.0
PIERBURG 7.02550.54.0
VALEO 347073
VALEO 347091
BOSCH 0 986 580 251
BOSCH 0 986 580 808
BOSCH 0 986 580 809
BOSCH 0 986 580 824
BOSCH F 000 TE0 103
QUINTON HAZELL QFP640
QUINTON HAZELL QFP720
QUINTON HAZELL QFP747
QUINTON HAZELL QFP756
QUINTON HAZELL QFP787
QUINTON HAZELL QFP892
QUINTON HAZELL QFP905
QUINTON HAZELL QFP927
VDO 220-212-001-001Z
VDO 220-212-010-002Z
VDO 221-824-068-043Z
VDO 228-233-001-003Z
VDO 228-233-002-009Z
VDO 405-058-005-011Z
VDO A2C59511651
VDO E22-041-095Z
VDO E22-041-096Z
VDO X10-745-004-007V
MAGNETI MARELLI 313011300210
MAGNETI MARELLI 313011303103
MAGNETI MARELLI 313011303471
FEBI BILSTEIN 27008
MAPCO 22881
MEYLE 100 919 0046
VEMO V10-09-0809-1
VEMO V10-09-0809-2
VEMO V10-09-0815
VEMO V10-09-0816
VEMO V10-09-0820
VEMO V10-09-0848
VEMO V10-09-0849
VEMO V10-09-1226
VEMO V10-09-1226-1
VEMO V10-09-1227
VEMO V24-09-0003
TOPRAN 110 581
TOPRAN 110 852
TOPRAN 110 877
DELPHI FG0988-12B1
BOSCH 0 986 580 933
DELPHI FE0470-12B1
DELPHI FE0472-12B1
BOSCH 0 986 580 932
DELPHI FE10066-12B1
VALEO 347268
MAPCO 22892
MAPCO 22893
MAPCO 22876
VAICO V10-2553
AIRTEX E10335M
AIRTEX E10348M
AIRTEX E10341M
AIRTEX E10298M
AIRTEX E10297M
AIRTEX E10387M
AIRTEX E10334M
ERA 775178
ERA 775121
ERA 770053
SIDAT 70001
SIDAT 70026
SIDAT 72014
SIDAT 72030
SIDAT 72033
SIDAT 72035
SIDAT 72231
SIDAT 72259
PIERBURG 7.02550.62.0
PIERBURG 7.02550.61.0
MAGNETI MARELLI 313011313002
MAGNETI MARELLI 313011313023
MAGNETI MARELLI 313011313024
MAGNETI MARELLI 313011313025
MAGNETI MARELLI 313011313026
AIRTEX E10730M
DELPHI FG0416-12B1
SIDAT 70025
SIDAT 72062
STARK SKFP-0160010
ERA 770041
DELPHI FG1070-12B1
DELPHI FG1089-12B1
MAGNETI MARELLI 313011300012
MAGNETI MARELLI 313011300013
MAGNETI MARELLI 313011300015
MAPCO 22867
MAPCO 22877
MAPCO 22895
STARK SKFP-0160026
STARK SKFP-0160037
STARK SKFU-0410011
STARK SKFU-0410016
STARK SKFU-0410041
MEAT & DORIA 76809
SWAG 30 92 7008
MEAT & DORIA 77083
MEAT & DORIA 76835
MEAT & DORIA 76853
MEAT & DORIA 76198
MEAT & DORIA 76199
MEAT & DORIA 76881
MEAT & DORIA 76963
MEAT & DORIA 77192
MEAT & DORIA 76444
MEAT & DORIA 76456
MEAT & DORIA 76465
MEAT & DORIA 76469
MEAT & DORIA 77009
MEAT & DORIA 77383
MEAT & DORIA 76544
MEAT & DORIA 76556
HITACHI 133314
HITACHI 133315
ERA 775048
ERA 775225
ERA 775016
HITACHI 133351
VDO A2C52125165Z
VALEO 347099
STARK SKFU-0410046
SIDAT 72303
METZGER 2250096
METZGER 2250147
METZGER 2250148
STARK SKFU-0410077
STARK SKFP-0160095
RIDEX 1382F0012
RIDEX 1382F0017
RIDEX 1382F0042
RIDEX 1382F0047
RIDEX 1382F0078
RIDEX 458F0011
RIDEX 458F0028
RIDEX 458F0039
RIDEX 458F0050
RIDEX 458F0094
SIDAT 73047
SIDAT 73046
SIDAT 72650
SIDAT 70430
SIDAT 73044
SIDAT 72473
SIDAT 72761
SIDAT 72651
BUGIAD BSP20759
BUGIAD BSP20760
BUGIAD BSP20808
BUGIAD BSP20834
BUGIAD BSP22529
BUGIAD BSP22552
HITACHI 133328
HOFFER 7506198
HOFFER 7506199
HOFFER 7506809
HOFFER 7506963
HOFFER 7507083
HOFFER 7506444
HOFFER 7506456
HOFFER 7506465
HOFFER 7506469
HOFFER 7506544
HOFFER 7506556
HOFFER 7506835
HOFFER 7506880
HOFFER 7506881
HOFFER 7507009
HOFFER 7507192
HOFFER 7507383
DELPHI FG1496-12B1
JP GROUP 1115201000
JP GROUP 1115202200
JP GROUP 1115202300
JP GROUP 1115202500
JP GROUP 1115203000
JP GROUP 1115203009
JP GROUP 1115204500
JP GROUP 1115204909
JP GROUP 1115205009
JP GROUP 1115205900
SIDAT 72304
STARK SKFU-0410126
STARK SKFU-0410127
STARK SKFU-0410134
STARK SKFP-0160166
MAGNETI MARELLI 219900000045
MAGNETI MARELLI 219900000075
MAGNETI MARELLI 519700000127
MAGNETI MARELLI 519700000182
MAGNETI MARELLI 519700000080
MAGNETI MARELLI 219900000040
MEAT & DORIA 76880
MEAT & DORIA 76441
MEAT & DORIA 77006
ESEN SKV 02SKV200
ESEN SKV 02SKV206
ESEN SKV 02SKV207
ESEN SKV 02SKV219
ESEN SKV 02SKV227
ESEN SKV 02SKV238
ESEN SKV 02SKV242
ESEN SKV 02SKV261
ESEN SKV 02SKV268
ESEN SKV 02SKV293
ESEN SKV 02SKV711
ESEN SKV 02SKV721
ESEN SKV 02SKV741
ESEN SKV 02SKV759
ESEN SKV 02SKV762
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.42.098
MEYLE 100 919 0051
MEYLE 100 919 0084
MEYLE 100 919 0088
JP GROUP 1115202209
JP GROUP 1115205000
TOPRAN 115 279
TOPRAN 116 649
HITACHI 133365
HITACHI 133368
HITACHI 133371
HITACHI 133373
HITACHI 133404
AUTOMEGA 140017110
AUTOMEGA 140017610
AUTOMEGA 140017910
AUTOMEGA 140035010
URO Parts 1J0919050
URO Parts 1J0919087J
URO Parts 1K0919050AB
METZGER 2250169
METZGER 2250207
MAGNETI MARELLI 313011300133
MAGNETI MARELLI 313011313097
PROFIT 4001-0051
MAXGEAR 43-0047
MAXGEAR 43-0053
MAXGEAR 43-0055
MAXGEAR 43-0058
MAXGEAR 43-0077
MAXGEAR 43-0097
MAXGEAR 43-0143
MAGNETI MARELLI 519700000176
FISPA 70430
FISPA 72035
FISPA 72062
FISPA 72231
FISPA 72473
SIDAT 72473-2
FISPA 72650
HOFFER 7506441
HOFFER 7506853
HOFFER 7507006
HOFFER 750GSK09
ERA 770146
MASTER-SPORT 986580805A-PCS-MS
MASTER-SPORT 986580805B-PCS-MS
BSG BSG 90-830-001
BSG BSG 90-830-013
DELPHI FG1931-12B1
FAST FT53024
MEAT & DORIA GSK09
JOHNS KSP 13 18-001
JOHNS KSP 95 26-001
JOHNS KSP 95 39-003
JOHNS KSP 95 39-011
JOHNS KSP 95 49-001
JOHNS KSP 95 49-002
QUINTON HAZELL QFP1028
VEMO V10-09-0809
RIDEX 1382F0128
RIDEX 1382F0135
SIDAT 70001A2
SIDAT 70430A2
SIDAT 72303A2
SIDAT 72304A2
SIDAT 72473A2
FEBI BILSTEIN 103185
MEYLE 100 919 0096
SWAG 30 10 3185
ERA 775594
MEAT & DORIA 76544/1
MEAT & DORIA 76880/1
MEAT & DORIA 76881/1
MEAT & DORIA 77192/1
JP GROUP 1115204900
TOPRAN 111 435
TOPRAN 116 128
HOFFER 7506880/1
HOFFER 7507192/1
MAXGEAR 43-0155
VIKA 19190044801
VIKA 19190046501
VIKA 19190047901
VIKA 19190048601
VIKA 19190049401
VIKA 19190049601
VIKA 19190049701
VIKA 19190050001
VIKA 19190276701
VIKA 99191485501
MEAT & DORIA 76198E
HOFFER 7506198E
PIERBURG 7.07795.11.0
PIERBURG 7.07795.12.0
FEBI BILSTEIN 103927
RIDEX 1382F0127
RIDEX 458F0165
STARK SKFU-0410165
RIDEX 1382F0166
MEAT & DORIA 77006E
MEAT & DORIA 77009E
URO Parts 94460810206
URO Parts NMD6013AA
HELLA 8TF 358 106-101
HELLA 8TF 358 106-191
PIERBURG 7.07795.23.0
PIERBURG 7.07795.35.0
PIERBURG 7.07795.37.0
VALEO 348742
SWAG 30 10 3927
VEMO V10-09-1276
HOFFER 7506199E
HOFFER 7507006E
HOFFER 7507009E
MAXGEAR 43-0172
AUTLOG KP5000
AUTLOG KP5100
AUTLOG KP5102
AUTLOG KP5103
HELLA 8TF 358 106-141
HELLA 8TF 358 106-211
MEAT & DORIA 76296E
MEAT & DORIA 76881E
ERA 770041A
ERA 770053A
ERA 770146A
ERA 775048A
ERA 775060A
ERA 775062A
ERA 775210A
ERA 775225A
FEBI BILSTEIN 107969
MEAT & DORIA 76544E
HOFFER 7506544E
SWAG 30 10 7969
SIDAT 70001AS
SIDAT 70025AS
DELPHI FG1406-12B1
ERA 775121A
MEAT & DORIA 77083E
HOFFER 7507083E
STARK SKFU-0410190
RIDEX 1382F0190
HERTH+BUSS ELPARTS 65453003
HERTH+BUSS ELPARTS 65453022
HERTH+BUSS ELPARTS 65453032
HERTH+BUSS ELPARTS 65453504
HERTH+BUSS ELPARTS 65453505
HERTH+BUSS ELPARTS 65453506
HERTH+BUSS ELPARTS 65453530
MEYLE 100 919 0099
HITACHI 2503314
HITACHI 2503315
HITACHI 2503328
HITACHI 2503351
HITACHI 2503365
HITACHI 2503371
DAKAtec 900003
DAKAtec 900006
HELLA 8TF 358 146-641
HELLA 8TF 358 146-651
PIERBURG 7.07795.39.0
SIDAT 70485AS
SIDAT 72062AS
SIDAT 72259AS
SIDAT 72304AS
SIDAT 72473AS
MEAT & DORIA 76880E
MEAT & DORIA 77192E
FISPA 70485AS
FISPA 72062AS
AIC 51736
STARK SKFP-0160246
RIDEX 458F13742
METZGER 2250410
MAXGEAR 43-0199
VIKA 99191795401
HITACHI 2503368
HITACHI 2503373
HITACHI 2503404
SIDAT 70026A2
ENGITECH ENT100001
ENGITECH ENT100013
ENGITECH ENT100029
ENGITECH ENT100031
ENGITECH ENT100069
ENGITECH ENT100128
ENGITECH ENT100129
ENGITECH ENT100130
ENGITECH ENT100138
DELPHI FG1399-11B1
PIERBURG 7.07795.53.0
METZGER 2250505
ESEN SKV 02SKV797
ESEN SKV 02SKV807
MEYLE 100 919 0097
ERA 775178A
Metalcaucho 41384
Metalcaucho 47603
STC T441384
MEHA AUTOMOTIVE MH40101
HELLA 8TF 358 302-801
IBRAS 27222
ELRING 916.170
KAMOKA 8400005
KAMOKA 8400011
KAMOKA 8400014
KAMOKA 8400017
KAMOKA 8400018
KAMOKA 8400030
KAMOKA 8400031
KAMOKA 8400066
KAMOKA 8400097
KAMOKA 8410010
KAMOKA 8410016
NTY BPP-VW-005
Alternative recomandate
Feed-back client pentru URO Parts Pompa combustibil 1J0919087J
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Pompa combustibil 847603074010
(0)
4 Recenzii Pompa combustibil 847603074010
(0)
3 Recenzii Pompa combustibil 847603074010
(0)
2 Recenzii Pompa combustibil 847603074010
(0)
1 Recenzii Pompa combustibil 847603074010
(0)