VEMO din V51-09-0003: autovehiculul selectat
Catalog de piese auto:
  • Ambreiaj / piese
  • Amortizoare, arcuri, resorturi
  • Arbori cardanici și diferențiale
  • Articulație planetară / planetară
  • Componente caroserie, faruri, geamuri
  • Curele, lanàuri, role
  • Cutie de viteze
  • Directie
  • Electrice
  • Filtre
  • Garnituri și inele de etanșare
  • Habitaclu și dispozitive de comfort secundare
  • Iluminat
  • Incalzire
  • Motor
  • Racorduri și furtunuri
  • Rulmenți
  • Senzori, releuri, unități control
  • Set reparație
  • Sistem alimentare
  • Sistem aprindere și bujii incandescente
  • Sistem curatare parbriz
  • Sistem de aer conditionat
  • Sistem de franare
  • Sistem de tractare / piese
  • Sistem răcire motor
  • Sistemul de esapament
  • Suspensie, tije
  • Uleiuri și lichide
Top Pompa combustibil producători
VEMO Pompa combustibil cumpără ieftin la Rexbo
Sistem alimentare cu combustibil 4bar, electric, Q+, original equipment manufacturer quality VEMO 4046001474101 magazin online

VEMO Sistem alimentare cu combustibil 4bar, electric, Q+, original equipment manufacturer quality
Numarul articolului: V51-09-0003

Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101: evaluare
Recenzii (0)
  • Informatii de extindere: Q+, original equipment manufacturer quality
  • Presiune [bar]: 4
  • Mod de operare: electric
  • An fabricatie pana la: 10/1996
  • Nr. de cuplaje: 2
  • Greutate [kg]: 0,54
  • Latime ambalaj [cm]: 25,9
  • Inaltime ambalaj [cm]: 10,6
  • Adâncime ambalaj [cm]: 9,8
  • Conditie: Nou
685,11 RON* Salvează: 15%
582,34 RON
incl. 19% TVA,
fără сosturile de livrare
La moment, produsul este în afara stocului
- +
Adaugă la coș
Facebook
  • Alte detalii
  • Producători: VEMO
  • Tip: Sistem alimentare cu combustibil
  • EAN: 4046001474101
VEMO 4046001474101

VEMO Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101 se potrivește cu următoarele vehicule:

Numere OEM
Numărul (numerele) de referință OEM:
Producători Numărul OE
ALFA ROMEO 71755161
BMW 1121494
BMW 16121121494
CHEVROLET 25055455
CHEVROLET 25116525
CHEVROLET 25116881
CHEVROLET 25163468
CHEVROLET 94554001
CHEVROLET 95949302
CHEVROLET 96447442
CHEVROLET 96495969
CHEVROLET 96553785
DAEWOO 42353011
DAEWOO 90325950
DAEWOO 95949302
DAEWOO 96143350
DAEWOO 96180403
DAEWOO 96180404
DAEWOO 96180483
DAEWOO 96350078
DAEWOO 96351494
DAEWOO 96351495
DAEWOO 96447442
DAEWOO 96494976
DAEWOO 96495969
DAEWOO 96553785
FIAT 71755161
FORD 25116279
FORD 25116280
FORD 25166716
FORD 25166717
FORD 6471634
FORD 6471797
FORD 6471924
FORD 6471925
FORD 6471928
FORD 6471959
FORD 6472009
FORD 6472010
FORD 6472011
FORD 6472119
FORD 6472120
FORD 6472232
FORD 6472248
GENERAL MOTORS 25163470
GENERAL MOTORS 25163471
GENERAL MOTORS 25166252
GENERAL MOTORS 25166801
GENERAL MOTORS 25168719
LANCIA 71755161
Următoarele produse sunt, de asemenea, potrivite pentru numărul OE specificat:
Sistem alimentare cu combustibil producători
VEMO V51-09-0003
PIERBURG 7.00468.50.0
PIERBURG 7.02552.00.0
VALEO 347400
BOSCH 0 580 454 001
BOSCH 0 986 580 506
DELPHI FE20018-12B1
MAGNETI MARELLI 519770019900
VEMO V40-09-0001
BLUE PRINT ADG06808
DELPHI FE10128-12B1
BOSCH F 000 TE1 440
MAPCO 22510
AIRTEX E3901
AIRTEX E10515M
AIRTEX E3902
AIRTEX FS1
AIRTEX E3270
DENSO DFP-0106
SIDAT 70040
SIDAT 72135
SIDAT 72283
SIDAT 72382
DELPHI FE0522-12B1
MAGNETI MARELLI 313011313010
VEMO V99-09-0003
BOSCH 0 580 454 138
STARK SKFP-0160033
ERA 775242
MEAT & DORIA 77076
MEAT & DORIA 76384
MEAT & DORIA 76386
MEAT & DORIA 76932
MEAT & DORIA 76977
DELPHI FS0001
DELPHI FS0105
DELPHI HP10031
ERA 775265
HITACHI 133355
DELPHI FG1485-12B1
RIDEX 458F0035
SIDAT 70480
STARK SKFP-0160153
HITACHI 133323
HOFFER 7506384
HOFFER 7506932
HOFFER 7506977
HOFFER 7507076
ERA 770087
RIDEX 458F0152
BOSCH 0 580 454 145
ESEN SKV 02SKV211
ESEN SKV 02SKV212
ESEN SKV 02SKV215
ESEN SKV 02SKV738
ASHIKA 05-0D-D06
JAPKO 05D06
URO Parts 16141180233
URO Parts 16141184022
MAGNETI MARELLI 313011300135
MAXGEAR 43-0011
MAXGEAR 43-0014
MAXGEAR 43-0039
ERA 775279
KAVO PARTS EFP-1007
JOHNS KSP 60 08-001
MAXGEAR 43-0157
STARK SKFU-0410180
RIDEX 1382F0180
MEAT & DORIA 76932E
ACKOJA A51-09-0003
AUTLOG KP5120
HELLA 8TF 358 106-771
ERA 770087A
ERA 775242A
ERA 775279A
HITACHI 133294
SIDAT 72135AS
BOSCH 0 580 454 155
BOSCH 0 580 454 168
HITACHI 2503323
HITACHI 2503355
ENGITECH ENT100030
HITACHI 2503294
Alternative recomandate
Feed-back client pentru VEMO Sistem alimentare cu combustibil V51-09-0003
Acest produs nu a primit încă nici o recenzie. Scrieți prima dvs. recenzie și împărtășiți cu ceilalți clienți opinia dvs. cu privire la achiziția făcută.
Scrie un comentariu
5 Recenzii Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101
(0)
4 Recenzii Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101
(0)
3 Recenzii Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101
(0)
2 Recenzii Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101
(0)
1 Recenzii Sistem alimentare cu combustibil 4046001474101
(0)